Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 11, 13, 14, 16 en 17 oktober 2018

maandag 08 oktober 2018
Programma Handbalvereniging KRAS/Volendam      
             
Donderdag 11 oktober 2018          
Dames 1 Volendam DS1   VVW DS1 aanvang 20:45 Opperdam (nieuw)
             
Zaterdag 13 oktober 2018          
Heren 1 Volendam HS1 - Callant Tongeren aanvang 19:00 Opperdam (oud)
Heren 2 Volendam HS2 - Wematrans/Quintus HS2 aanvang 21:00 Opperdam (oud)
Dames 1 Volendam DS1 - Anytime Fitness / BFC DS1 aanvang 19:00 Opperdam (nieuw)
Jongens C1 Zie zondag          
Meisjes C1 Zie zondag          
Meisjes C2 Volendam DC2   DSS DC2# aanvang 12:55 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 1 Zie zondag          
D Jeugd 2 Volendam D2   Westfriezen D1 aanvang 11:55 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 3 Volendam D3   Aalsmeer D3 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 4 Vrij          
E Jeugd 1 Volendam E1   DSOV E1 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 2 Westfriezen E2 - Volendam E2 vertrek 08:15 t Krijt, Zwaag
E Jeugd 3 Volendam E3   Lotus E2 aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 4 Zie zondag          
Mini's Vrij          
             
Zondag 14 oktober 2018          
Heren 3 Volendam HS3   Hercules (R) HS2 aanvang 12:30 Opperdam (oud)
Heren 4 Havas HS2 - Volendam HS4 aanvang 14:00 Indische Buurt, Almere
Heren A1 UDI 1896 HA1   Volendam HA1 vertrek 11:00 Kermisland, Arnhem
Dames A1 Westfriezen DA2   Volendam DA1 vertrek 10:00 t Krijt, Zwaag
Jongens B1 Volendam HB1   Team Twente/Olympia HGL HB1# aanvang 11:10 Opperdam (oud)
Jongens C1 Volendam HC1 - Nijenrode HC1 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
Meisjes C1 VZV DC2   Volendam DC1 vertrek 09:45 Con Zelo - "De Groet", Waarland
D Jeugd 1 VOC D1   Volendam D1 vertrek 09:45 VOC/Weeren, Amsterdam
E Jeugd 4 Vido E3   Volendam E4 vertrek 13:00 De Dop, Purmerend
             
Dinsdag 16 oktober 2018          
Heren 2 Vido HS1   Volendam HS2 aanvang 20:30 De Beuk, Purmerend
             
Woensdag 17 oktober 2018          
Heren 3 Volendam HS3   Tonegido HS1 aanvang 19:30 Opperdam (nieuw)