Jeugd & Breedtesport Nieuws

Wedstrijdprogramma 11, 13, 14 en 16 januari 2018

maandag 08 januari 2018
Dinsdag 11 januari 2018          
             
Dames 1. Geel Zwart DS1  - KRAS/Volendam DS1 aanvang 20:00 Multitreffer, 't Zand
             
Zaterdag 13 januari 2018          
             
Heren 1. Vrij          
Heren 2. Fiqas/Aalsmeer HS3 - KRAS/Volendam HS2 vertrek 16:30 Bloemhof Aalsmeer
Heren 3. Maedilon/VZV HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 19:15 Zijveld 't Veld
Dames 1 KRAS/Volendam DS1 - Olympia HGL DS1 aanvang 19:00 Opperdam, nieuw
Heren A1. KRAS/Volendam HA1 - RED-RAG Tachos/Witte Ster aanvang 19:00 Opperdam, oud
Jongens C1. Vrij          
Jongens C2. KRAS/Volendam HC2 - Fiqas/Aalsmeer HC1 aanvang 13:10 Opperdam, nieuw
Meisjes C1. Zie Zondag          
Meisjes C2. KRAS/Volendam DC2 - Fiqas/Aalsmeer DC2 aanvang 12:00 Opperdam, nieuw
Meisjes C3. KRAS/Volendam DC3 - Lelystad DC2 aanvang 10:50 Opperdam, nieuw
D Jeugd 1. Zie Zondag          
D Jeugd 2. KRAS/Volendam D2 - Hauwert D1 aanvang 10:00 Opperdam, nieuw
D Jeugd 3. Zie Zondag          
D Jeugd 4. Spartanen D2 - KRAS/Volendam D4 vertrek 09:00 Bloesem Wognum
E Jeugd. 1. KRAS/Volendam E1 - Lotus E1 aanvang 09:00 Opperdam, nieuw
E Jeugd 2. Commandeur/VVW E1 - KRAS/Volendam E2 vertrek 08:45 Dars, Wervershoof
E Jeugd 3. Excelsior '53 E2 - KRAS/Volendam E3 vertrek 12:00 Kloet, Grootebroek
E Jeugd 4. KRAS/Volendam E4 - Legmeervogels E1 aanvang 14:15 Opperdam, nieuw
Mini's Vrij          
             
Zondag 14 januari 2018          
             
Heren 3. Zie Zaterdag          
Heren 4. Vrij          
Dames 2. KRAS/Volendam DS2 - Lotus DS1 aanvang 11:20 Opperdam, oud
Dames 3. KRAS/Volendam DS3 - Berdos DS1 aanvang 10:00 Opperdam, oud
Heren A1. Zie Zaterdag          
Dames A1. VVW DA1 - KRAS/Volendam DA1 vertrek 10:00 Dars, Wervershoof
Jongens B1.  KRAS/Volendam HB1 - AHV/Achilles HB1 aanvang 11:00 Opperdam, nieuw
Meisjes B1.  Westfriezen DB1 - KRAS/Volendam DB1 vertrek 12:45 Zwaag
Meisjes B3. KRAS/Volendam DB3 - VVW DB1 aanvang 10:00 Opperdam, nieuw
Meisjes C1. DSO DC1 - KRAS/Volendam DC1 vertrek 10:45 Slenk, Den Helder
D Jeugd 1. Zeeburg D1 - KRAS/Volendam D1 vertrek 08:45 Diemen
D Jeugd 3. Lotus D2 - KRAS/Volendam D3 vertrek 10:45 Blankerskoenhal Hfddorp
             
Dinsdag 16 januari 2018          
             
Heren A1. Hercules/WHC HA1 - KRAS/Volendam HA1 vertrek 18:15 Loosduinen Den Haag