Jeugd & Breedtesport Nieuws

Wedstrijdprogramma 16, 17 en 18 maart 2018

maandag 12 maart 2018
Vrijdag 16 maart 2018          
             
Heren 3. Blinkert HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 19:15 R.v.d.Geesthal Haarlem
             
Zaterdag 17 maart 2018          
             
Heren 1. Vrij          
Heren 2. Olympia'89/DOS'80 HS1 - KRAS/Volendam HS2 vertrek 16:30 Mondriaanhal Oss
Dames 1. Wijhe'92 DS1 - KRAS/Volendam DS1 vertrek 16:30 Lange Slag Wijhe
Meisjes C1. Quintus DC2 - KRAS/Volendam DC1 vertrek 12:45 Eekhouthal Kwintsheul
Meisjes C2. Zie Zondag          
Meisjes C3. KRAS/Volendam DC3 - Vriendschap/TOB DC1 aanvang 13:05 Opperdam, nieuw
D Jeugd 1. Zie Zondag          
D Jeugd 2. KRAS/Volendam D2 - Lacom'91 D1 aanvang 11:00 Opperdam, nieuw
D Jeugd 3. Zie Zondag          
D Jeugd 4. Victoria O D3 - KRAS/Volendam D4 vertrek 09:45 Stap Obdam
E Jeugd. 1. KRAS/Volendam E1 - Lelystad E1 aanvang 10:00 Opperdam, nieuw
E Jeugd 2. KRAS/Volendam E2 - Spartanen E1 aanvang 09:00 Opperdam, nieuw
E Jeugd 3. Vrij          
E Jeugd 4. KRAS/Volendam E4 - RKDES E1 aanvang 12:10 Opperdam, nieuw
Mini's Vrij          
             
Zondag 18 maart 2018          
             
Heren 3. VVW HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 13:00 Dars Wervershoof
Heren 4. Aristos HS3 - KRAS/Volendam HS4 vertrek 10:45 Aristoshal A'dam
Dames 2. KRAS/Volendam DS2 - AHC'31 DS1 aanvang 12:30 Opperdam, oud
Dames 3. KRAS/Volendam DS3 - DSS DS3 aanvang 11:10 Opperdam, oud
Heren A1. Rapiditas HA1 - KRAS/Volendam HA1 vertrek 10:45 Aan de Bron Weert
Dames A1. KRAS/Volendam DA1 - Vrone DA1 aanvang 12:10 Opperdam, nieuw
Jongens B1.  AHV Achilles HB1 - KRAS/Volendam HB1 vertrek 07:45 Mheenpark Apeldoorn
Meisjes B1.  KRAS/Volendam DB1 - Gemini DB1 aanvang 11:00 Opperdam, nieuw
Meisjes B3. Schagen DB1 - KRAS/Volendam DB3 vertrek 14:15 Spartahal Schagen
Jongens C1. KRAS/Volendam HC1 - Nieuwegein HC1 aanvang 10:00 Opperdam, oud
Jongens C2. Vrij          
Meisjes C2. KDO DC1 - KRAS/Volendam DC2 vertrek 13:30 Kdo hal de Kwakel
D Jeugd 1. Leidsche Rijn D1 - KRAS/Volendam D1 vertrek 11:45 Europahal Vleuten
D Jeugd 3. Zaanstreek D1 - KRAS/Volendam D3 vertrek 11:00 Zaanstad Zuid