Contact
Contact binnen de organisatie

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn hebben we alle contactpersonen onderverdeeld per afdeling. Zo kunt je meteen bij de juiste persoon zijn voor je vraag of suggestie. Bekijk hieronder wie de juiste contact persoon is en we helpen je zo snel mogelijk verder! Bekijk hier de lijst met contacten van alle coaches en trainers van HV KRAS/Volendam.

Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
0299-361420



Ledenadministratie Ben Kok

b.kok@succesvolendam.nl
0299-392030


Technische zaken Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Jeugd & Recreatie Hans Admiraal

h.admiraal@handbalvolendam.nl
06-54953808


Marketing, communicatie, media Sonny Sier

s.sier@handbalvolendam.nl
06-22086974


Clubsecretaris Jaap Buijs

manager@handbalvolendam.nl
06-12949922


Hoofdtrainer topsport Peter Portengen

Peterportengen@live.nl
0621277585


Hoofd Jeugdopleidingen Jongens Claus Veerman

c.veerman@handbalvolendam.nl
06-54718535


Hoofd Keeperstraining Martijn Cappel

martijn.cappel@live.nl
06-30025217


Team coördinator H1 Jerry van Koppenhagen

Jerryvankoppenhagen@hotmail.com
0622427622


Sponsoring Leon van Schie

l.van.schie@handbalvolendam.nl
06-49672505


Vervoer en busjes Jack Schuitemaker

Jjm.schuitemaker@quicknet.nl
06-23136892


Wedstrijdsecretariaat Joke Zwarthoed

Jjmzwarthoed@quicknet.nl
06-21924182


Sporthalbeheer Opperdam Paco Barcelo

volendam@handbal.nl
06-51299481


Kassacommissie Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
06-30264646


Medische afdeling Rob Duin

rob.duin@hotmail.com
06-30301916


Commerciële afdeling Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
0655132815


Scheidsrechterscommissie Roos van Beek

roosvanbeek17@gmail.com
0637531603


Jeugd en Recreatie toernooizaken Angelique de Groot

angiemikedegroot@gmail.com
0618792561


Team coördinator H2 Ruud Veerman

ruudveerman@cs.com
06-40144404


HA plus Handbalpromotie Arjen van Wieringen

arjenvanwieringen@live.nl
0651110791


Hoofd Jeugdopleidingen Dames D2, A & B Pim Ligthart

pimligthart27@gmail.com
06-55690783


Breedtesportcommissie Hans Admiraal

h.admiraal@handbalvolendam.nl
06-54953808


Hoofd Jeugdopleidingen Dames D2, A & B Cindy Tol

Cindy.tol@hsb-bouw.nl
0612536960