Contact
Contact

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn hebben we alle contactpersonen onderverdeeld per afdeling. Zo kunt je meteen bij de juiste persoon zijn voor je vraag of suggestie. Bekijk hieronder wie de juiste contact persoon is en we helpen je zo snel mogelijk verder! Bekijk hier de lijst met contacten van alle coaches en trainers van HV KRAS/Volendam.

Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
0299-322577



Algemeen Manager Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Breedtesportcommissie (BSC) en recreatieteams Hans Admiraal

h.admiraal@handbalvolendam.nl
06-54953808


Clubsecretaris Jaap Buijs

manager@handbalvolendam.nl
06-12949922


Topsportcommissie Heren 1 Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
0651235326


Jongens HOV Commissie & Heren 2 + Heren 3 Claus Veerman

c.veerman@handbalvolendam.nl
06-54718535


Keepersgilde HV KRAS/Volendam Martijn Cappel

martijn.cappel@live.nl
06-30025217


Team coördinator H1 Jerry van Koppenhagen

Jerryvankoppenhagen@hotmail.com
06-22427622


Sponsorcommissie Rick Zwarthoed

r.zwarthoed@handbalvolendam.nl
06-23667276


Weekend vervoer Jack Schuitemaker

Jjm.schuitemaker@quicknet.nl
06-23136892


Wedstrijdsecretariaat Sandra Steur

sandra.steur@planet.nl
06-18491348


Sporthalbeheer Opperdam en Kantine Opperdam Angelique de Groot

kantine@handbalvolendam.nl
06-18792561


Kassacommissie Heren 1 Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
06-30264646


Medische commissie Dennis van Royen

dvanroyen@quicknet.nl
06-26618052


Manager commerciële afdeling Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
06-55132815


Loon en vrijwilligersadministratie Tom Kok

administratie@handbalvolendam.nl
06-12545821


Scheidsrechterscommissie Joost Ooms *ad interim

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Evenementencommissie Jaap Buijs

manager@handbalvolendam.nl
06-12949922


Jongens Handbal Promotie Arjen van Wieringen

arjenvanwieringen@live.nl
06-51110791


HOV Dames commissie John Kaars

HOV@handbalvolendam.nl
06-10520152


Marketing, communicatie, media Mitchell Burger

m.burger@handbalvolendam.nl
06-24693065