Update | Grote Handballoterij op 18 december; steun de club en win!

maandag 04 december 2017

Maandag 11 december vindt de Grote Handballoterij plaats ten behoeve van de jeugd van Handbalvereniging KRAS/Volendam. De leden zullen vanaf 18.00 uur van start gaan om de loten huis aan huis in onze gemeente aan de man te brengen. Koop de loten, steun de jeugd en maakt kans op één van de vele mooie prijzen. In de kantine van de Opperdam kijk je daarna met z'n allen, onder het genot van een kom soep, naar de Nederlandse handbaldames tegen Japan om 20.30 uur

Ben jij als lid nog niet ingedeeld om loten te verkopen? Kom dan om 17.30 uur naar de kantine, zodat ook jij kan aansluiten bij een groepje. Veel succes!


Update! Vanwege code ROOD heeft HV KRAS/Volendam besloten om de loterij een week te verplaatsen. De club acht het onverantwoord om onze leden op pad te sturen. Vandaar dat de loterij verplaatst wordt naar maandag 18 december. Ook alle trainingen vandaag zijn afgelast.