Teamindelingen breedtesport HV KRAS/Volendam bekend

woensdag 25 juli 2018
Team Roepnaam Tussenvoegsels Achternaam
Jongens E1      
  Jari   Kuyn
  Evert   Smit
  Giovanni   Karregat
  Lennon   Smit
  Rob   Zwarthoed
  Thomas   Tuijp
  Cees   Zwarthoed
  Thomas   Bond
  Travis   Koning
  Nick   Binken
coach Arno   Kuyn
coach Cees   Smit
trainer Lars van den Broek
trainer Jelmer de Vries
       
Meisjes E2      
  Ilona   Tuip
  Sarah   Plat
  Dana   Leeflang
  Israe   Koutar
  Iris   Haverkort
  Aislyn   Huibers
  Demi   Greuter
  Carice   Van 't Hull
  Anne   Lansing
  Emily   Veerman
coach Marielle   Huibers
trainer Joan   Scherpenzeel
trainer Agatha   Duin-Schilder
       
Meisjes E3      
  Lise   Tol
  Fay   Tuyp
  Elize   Kras
  Julia   Klinkenberg
  Marit   Goede
  Mandy   Brons
  Jenna   Schilder
  Sophie   Schilder
  Lynn   Smit
  Ashley   Koster
coach     Nog niet bekend
trainer Joan   Scherpenzeel
trainer Agatha   Duin-Schilder
       
Gemengd E4      
       
  Kim de Boer
  Rosalynn   Zwarthoed
  Sara   Molenaar
  Ivana   Kwakman
  Jasmijn   van den Berg
  Katie   ??
  Roos   Lansing
  Dex   Veerman
  Jip   Tuijp
coach Job   Kwakman
trainer Joan   Scherpenzeel
trainer Agatha   Duin-Schilder
       
Jongens D1      
  Thijs   Tuijp
  Mirddyn   Tol
  Raven   Tol
  Job   Hoencamp
  Arrie   Kwakman
  Nick   Tol
  Chris   Bond
  Collin   Koning
  Jasper   Tol
coach Martin   Tol
trainer Wessel   Blokzijl
trainer Martijn   Groot
       
Jongens D2      
  Coen   Bosma
  Kyle   Guijt
  Bjorn   Plat
  Kaey   Kok
  Kick   Harris
  Joey   Koning
  Vince van der Zee
  Coen   Zwarthoed
  Johan   ?? Nieuw lid
  Vinci   Tol
coach Tom van der Zee
coach Rene   Bosma
trainer Wessel   Blokzijl
trainer Martijn   Groot
       
Meisjes D3      
  Caitlyn   Mooijer
  Charissa   Zwarthoed
  Jenthe   Kaars
  Nyla   Loch
  Anne   Steur
  Tamara   Boots
  Anna   Jonk
  Jennie   Kemper
  Anouk   Schokker
coach Joan   Scherpenzeel
begeleider Fiona   Scherpenzeel
begeleider Valerie   Scherpenzeel
trainer Joan   Scherpenzeel
trainer Fiona   Scherpenzeel
       
Meisjes D4      
  Lieve   Veerman
  Kirsten   Steur
  Helen   Smit
  Lisa   Smit
  Tess   Jonk
  Linda   Kemper
  Dyan   Molenaar
  Emmy   Tol
  Marlies   Tol
coach Ton   Kemper
coach Mireille   Steur
trainer Joan   Scherpenzeel
trainer Marcel   Loch
       
Jongens C1      
  Michael   Koning
  Nick   Joor
  Jasper de Groot
  Remco   Eerdhuijzen
  Bram van Dijk
  Kees   Kras
  Ryan   Klouwer
  Kees   Sier
  Guido de Jong
  Timo van Boxtel
  Sam   Steur
  Jerry   Jonk
  Marco   Steur
  Collin   Veerman
  Luc   Keizer
coach Diego   Jacobs
trainer Diego   Jacobs
       
Meisjes C1      
  Nadine   Veerman
  Nadine   Bond
  Lily van Nek
  Anouk   Steur
  Diane   Buijs
  Danielle   Steur
  Roos   Haverkort
  Kim   Tol
  Cari   Lansen
  Marin   Kaars
  Ellen   Kras
  Karen   Tol
  Kimberley   Versluis
coach Linda   Haverkort-Veerman
begeleider Joan   Scherpenzeel
begeleider Fiona   Scherpenzeel
trainer Joan   Scherpenzeel
trainer Fiona   Scherpenzeel
       
Meisjes C2      
  Caitlin de Boer
  Ellen   Bootsman
  Shanty   Smit
  Rosa   Meijer
  Rosa   Schilder
  Maryam   Hassan
  Tess   Sta van Uitert
  Sas   Schilder
  Eline   Brons
  Alyssa   Dupuy
  Britt   Guijt
coach Edwin   Dupuy
trainer Joan   Scherpenzeel
trainer Marcel   Loch
       
       
Jongens B1      
  Jurre van Eijk
  Daniel   Kant
  Delian   Koning
  Roy   Loch
  Jonah   Steur
  Damian   Veen
  Vincent   Verweij
  Sem   Boers
  Rowan   Kok
coach Marco   Woltersom
trainer   nog niet bekend
       
Zwarthoed Schilders/Volendam Jongens A1  
  Bjorn van Boxtel
  Lars van Driel
  Sil van Eijk
  Melle   Vorst
  Joel   Klouwer
  Lucas   Koning
  Kevin   Oud
  Mike   Visser
  Brett   Koning
  Jelmer   de Vries
  Dave de Waal
  Jari   Bal
coach Martijn   Cappel
trainer   nog niet bekend