Contact
Contact binnen de organisatie

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn hebben we alle contactpersonen onderverdeeld per rol. Zo kunt je meteen bij de juiste persoon zijn voor je vraag of suggestie.

Bekijk binnenkort ook de lijst met contacten van alle coaches en trainers van HV KRAS/Volendam voor het nieuwste seizoen.

Kom je der niet uit neem contact op met Jaap Buijs (manager@handbalvolendam.nl of 06 12 94 99 22)

Rollen in de club:

Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
06-12949922



Financiële administratie Tom Kok

administratie@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 12 54 58 21


Algemeen Manager (lid TC) Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 22 77 46 52


Garage Kil/Volendam DS1 (eredivisie) Margriet Daman (team leider)

margriet.daman@gmail.com
+31 (0)6 55 30 24 03


KRAS/Volendam HS1 (BNL) Joke Zwarthoed (team leider)

jjmzwarthoed@quicknet.nl
+31 (0)6 21 92 41 82


AutoCrew de Groot/Jong Volendam HS2 (eredivisie) + HS3 Casper Kwakman (team leider)

kwakmancasper@gmail.com
+31 (0)6 83 23 21 42


Recreatie Commissie (lid TC) Hans Admiraal (afdelingsleider)

h.admiraal@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 54 95 38 08


Commercie & Sponsoring Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 55 13 28 15


Commercie & Sponsoring Rick Zwarthoed (afdelingsleider)

r.zwarthoed@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 23 66 72 76


Vervoer Michael de Groot (afdelingsleider)

verkoop@degrootvolendam.nl
+31 (0)6 26 76 05 88


Wedstrijdsecretaris Sandra Steur

sandra.steur@planet.nl
+31 (0)6 18 49 13 48


Sporthalbeheer & Kantine Opperdam Hans Admiraal (afdelingsleider)

kantine@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 54 95 38 08


Impact Handbal Fiona Scherpenzeel

f.scherpenzeel@sport-koepel.nl
+31 (0)6 83 56 03 27


Kassa Zaken Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 30 26 46 46


Sportverzorgers Dennis van Royen (afdelingsleider)

dvanroyen@quicknet.nl
+31 (0)6 26 61 80 52


Onderbouw Commissie (D-jeugd, E-jeugd, H-jeugd, Tijgers, Speedhandbal) Joan Scherpenzeel (afdelingsleider)

joanscherpenzeel@hotmail.com
+31 (0)6 36 07 19 97


Technische Commissie (alg. lid) Claus Veerman

clausveerman@gmail.com
+31 (0)6 54 71 85 35


Arbitrage & Scheidsrechterszaken Roos van Beek (afdelingsleider)

roosvanbeek17@gmail.com
+31 (0)6 37 53 16 03


Voorzitter dames (bovenbouw) steroverleg (lid TC) Bozidar Zorko (afdelingsleider)

b.zorko65lds@gmail.com
+31 (0)6 24 81 41 58


Voorzitter heren handbal (bovenbouw) & steroverleg (lid TC) Janneke Ploegsma (afdelingsleider)

ploegsma.j@gmail.com
+31 (0)6 53 45 31 12


NHV vertrouwenscontactpersoon Karin Bok

vcp@handbal.nl
+31 (0)06-10 55 06 64


Hoofdscout HV KRAS/Volendam heren Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 51 23 53 26


Digitale en December Loterij Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 51 23 53 26


Penningmeester Gerard Veerman

g.veerman@succesvolendam.nl
+31 (0)6 53 63 76 80


Marketing & Communicatie Emily Franklin

marketing@handbalvolendam.nl


Coördinator stages Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 22 77 46 52


Rommelmarkt Michael de Groot

verkoop@degrootvolendam.nl
+31 (0)6 26 76 05 88


Voorzitter bestuur Piet Kes

p.kes@succesvolendam.nl
0299 39 20 00


Schoolhandbal Marieke Schilder

marieke_schilder5@hotmail.com
+31 (0)6 27 20 60 87


Vz Gewenst Gedrag Commissie Bob Brouwenstijn (afdelingsleider)

bbrouwen@ziggo.nl
+31 (0)6 52 56 47 87


Vertrouwenspersoon Joke Zwarthoed

Jokezwarthoed@gmail.com
+31 (0)6 21 92 41 82


Walking Handball (Recreatie) Fiona Scherpenzeel

fiona_scherpenzeel@hotmail.com
+31 (0)6 83 56 03 27


Toezichthoudende bestuursleden Loege Schilder & Gerard Veerman

loegeschilder@hotmail.com
+31 (0)6 46 32 27 85


Ouderenraad Jaap Zwarthoed

jaaptroet@quicknet.nl
+31 (0)6 21 48 71 77