Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 11, 15 en 16 december 2018

maandag 10 december 2018
Dinsdag 11 december 2018          
Dames 1 Tornado DS1 - KRAS/Volendam DS1 aanvang 20:00 Sporthal Heerhugowaard Zuid
             
Zaterdag 15 december 2018          
Heren 1 Sasja HC - KRAS/Volendam HS1 vertrek 15:30 Sorghvliedt Sporthal, België
Heren 2 Zie zondag          
Heren 3 Ventura HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 18:00 Sporthal Willem Alexander, Schiedam
Dames 1 Hercules DS1 - KRAS/Volendam DS1 vertrek 16:30 Boswijk Sporthal, Den Haag
Heren A1 KRAS/Volendam HA1 - Herpetz Bevo HC HA1 aanvang 19:00 Opperdam (nieuw)
Jongens C1 Vrij          
Meisjes C1 Lelystad DC1# - KRAS/Volendam DC1 vertrek 09:00 Rietlanden, Lelystad
Meisjes C2 Lelystad DC2# - KRAS/Volendam DC2 vertrek 08:00 Rietlanden, Lelystad
D Jeugd 1 Aalsmeer D2# - KRAS/Volendam D1 vertrek 09:45 Bloemhof, Aalsmeer
D Jeugd 2 Zie zondag          
D Jeugd 3 Westfriesland/SEW D3 - KRAS/Volendam D3 vertrek 12:45 De Dres, Nibbixwoud
D Jeugd 4 KRAS/Volendam D4 - Westsite D2 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 1 KRAS/Volendam E1 - NEA E1# aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 2 Zie zondag          
E Jeugd 3 KRAS/Volendam E3 - Westsite E2# aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 4 Vido E3 - KRAS/Volendam E4 vertrek 16:00 De Beuk, Purmerend
Mini's Toernooi Havas     vertrek 08:15 Indische Buurt, Almere
             
Zondag 16 december 2018          
Heren 2 Aalsmeer HS2 - KRAS/Volendam HS2 aanvang 15:00 Bloemhof, Aalsmeer
Heren 3 Zie zaterdag          
Heren 4 De Blinkert HS1 - KRAS/Volendam HS4 aanvang 13:40 R. v.d. Geesthal, Haarlem
Heren 5 Lacom '91 HS1 - KRAS/Volendam HS5 aanvang 13:05 Geestmerambacht, Noord-Scharwoude
Dames 2 AHC '31 DS1 - KRAS/Volendam DS2 vertrek 10:30 De Pijp, Amsterdam
Dames 3 AHC '31 DS2 - KRAS/Volendam DS3 vertrek 13:15 De Pijp, Amsterdam
Heren A1 Zie zaterdag          
Dames A1 Westfriezen DA1 - KRAS/Volendam DA1 vertrek 09:45 Zwaag
             
             
Meisjes B1 Con Zelo DB1 - KRAS/Volendam DB1 vertrek 10:30 t Zijveld, 't Veld
D Jeugd 2 VOS D1# - KRAS/Volendam D2 vertrek 13:00 Sporthoeve, Badhoevedorp
E Jeugd 2 Meteoor E1# - KRAS/Volendam E2 vertrek 09:15 De Weijver, Hoogwoud