Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 12 t/m 17 maart 2019

maandag 11 maart 2019
Programma HV Kras/Volendam          
             
Dinsdag 12 maart            
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Aalsmeer HS3 aanvang 19:30 Opperdam (oud)
             
Zaterdag 16 maart 2019            
Heren 1 Hurry Up HS1 - KRAS/Volendam HS1 aanvang 20:00 De Eendracht, Zwartemeer
Heren 2 Aristos HS1 - KRAS/Volendam HS2 vertrek 18:45 Aristoshal, Amsterdam
Dames 1 KRAS/Volendam DS1 - Fortissimo DS1 aanvang 19:00 Opperdam (oud)
Heren A1 KRAS/Volendam HA1 - D.W.S. HA1 aanvang 19:00 Opperdam (nieuw)
Jongens C1 Vrij          
Meisjes C1 KRAS/Volendam DC1 - Lelystad DC1# aanvang 14:35 Opperdam (nieuw)
Meisjes C2 KRAS/Volendam DC2 - Lelystad DC2# aanvang 13:30 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 1 KRAS/Volendam D1 - Aalsmeer D2# aanvang 12:40 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 2 KRAS/Volendam D2 - VOS D1# aanvang 11:45 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 3 KRAS/Volendam D3 - Westfriesland SEW D3 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 4 Zie zondag          
E Jeugd 1 Zie zondag          
E Jeugd 2 KRAS/Volendam E2 - Koedijk E2 aanvang 09:00

Opperdam (nieuw)

E Jeugd 3 Zie zondag          
E Jeugd 4 KRAS/Volendam E4 - Vido E3 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
Mini's Vrij          
             
Zondag 17 maart 2019            
Heren 3 KRAS/Volendam HS3 - HVOS HS1 aanvang 14:50 Opperdam (oud)
Heren 4 KRAS/Volendam HS4 - Vrone HS1 aanvang 13:20 Opperdam (oud)
Heren 5 KRAS/Volendam HS5 - Lacom'91 HS1 aanvang 12:00 Opperdam (oud)
Dames 2 KRAS/Volendam DS2 - AHC'31 DS1 aanvang 14:55 Opperdam (nieuw)
Dames 3 KRAS/Volendam DS3 - AHC'31 DS2 aanvang 13:35 Opperdam (nieuw)
Dames 4 KRAS/Volendam DS4 - DSOV DS2 aanvang 16:05 Opperdam (nieuw)
Heren A1 Zie zaterdag          
Dames A1 KRAS/Volendam DA1 - Westfriezen DA1 aanvang 12:15 Opperdam (nieuw)
Jongens B1 KRAS/Volendam HB1 - Oliveo HB1# aanvang 10:45 Opperdam (oud)
Meisjes B1 KRAS/Volendam DB1 - Con Zelo DB1 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 4 Westsite D2 - KRAS/Volendam D4 vertrek 11:15 Calandhal, Amsterdam
E Jeugd 1 NEA E1# - KRAS/Volendam E1 vertrek 12:30 Bindelwijk, Ouderkerk a/d Amstel
E Jeugd 3 Westsite E2# - KRAS/Volendam E3 vertrek 09:00 Calandhal, Amsterdam