Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 16, 17 en 19 november 2019

dinsdag 12 november 2019
Woensdag 13 november 2019          
Heren 4 Aalsmeer HA1 - KRAS/Volendam HS4 aanvang 20:00 De Bloemhof, Aalsmeer
             
Zaterdag 16 november 2019          
Heren 1 Zie zondag          
Heren 2 KRAS/Volendam HS2 - OCI-Lions HS2 aanvang 19:00 Opperdam (oud)
Dames 1 JuRo Unirek/VZV DS1 - KRAS/Volendam DS1 aanvang 19:00 t Zijveld, 't Veld
Dames 2 Zie zondag          
Dames 3 HMS/Achilles DS3 - KRAS/Volendam DS3 vertrek 16:45 Zuilen, Utrecht
Heren A1 KRAS/Volendam HA1 - DUC/DFS Arnhem-UDI 1896 aanvang 21:00 Opperdam (oud)
Dames C1 Aalsmeer DC1# - KRAS/Volendam DC1 vertrek 12:30 De Bloemhof, Aalsmeer
Jeugd D1 KRAS/Volendam D1 - Nijenrodes D1# aanvang 12:45 Opperdam (nieuw)
Jeugd D2 KRAS/Volendam D2 - KDO D1 aanvang 11:50 Opperdam (nieuw)
Jeugd D3 Vrij          
Jeugd D4 Zie zondag          
Jeugd D5 KRAS/Volendam D5 - Lelystad D1# aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd E1 Zie zondag          
Jeugd E2 KRAS/Volendam E2 - Spartanen E3 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd E3 KRAS/Volendam E3 - Vido E3 aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd E4 Zie zondag          
Jeugd E5 Westfriezen E3 - KRAS/Volendam E5 vertrek 14:15 Zwaag
Mini's Vrij          
             
Zondag 17 november 2019          
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Herpetz/Bevo HC HS1 aanvang 15:15 Opperdam (oud)
Heren 3 KRAS/Volendam HS3 - Groene Ster HS1 aanvang 14:20 Opperdam (nieuw)
Heren 4 KRAS/Volendam HS4 - Zaanstreek HS1 aanvang 12:55 Opperdam (nieuw)
Heren 5 KRAS/Volendam HS5 - H.V. Blokker HS1 aanvang 11:30 Opperdam (nieuw)
Dames 2 RKDES DS1 - KRAS/Volendam DS2 vertrek 09:15 Proosdijhal, Kudelstaart
Dames 3 Zie zaterdag          
Heren B1 Aalsmeer HB1 - KRAS/Volendam HB1 vertrek 10:00 De Bloemhof, Aalsmeer
Heren B2 KRAS/Volendam HB2 - SDS'99 HB1 aanvang 13:00 Opperdam (oud)
Dames B1# KRAS/Volendam DB1# - WPK/Westlandia DB1 aanvang 15:45 Opperdam (nieuw)
Heren HC1 DSS HC1 - KRAS/Volendam HC1 vertrek 09:45 De Waterakkers, Heemskerk
Jeugd D4 Lotus D3 - KRAS/Volendam D4 vertrek 08:45 F. Blankers-Koenhal, Hoofddorp
Jeugd E1 DSOV E1 - KRAS/Volendam E1 vertrek 08:45 Estafette, Nieuw-Vennep
Jeugd E4 Westsite E1 - KRAS/Volendam E4 vertrek 08:45 Calandhal, Amsterdam
             
Dinsdag 19 november 2019          
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Handbal Achilles Bocholt HS1 aanvang 20:30 Opperdam (oud)