Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 16 t/m 20 januari 2019

maandag 14 januari 2019
Woensdag 16 januari 2019          
Heren 2 Aalsmeer HS3 - KRAS/Volendam HS2 aanvang 20:30 Bloemhof, Aalsmeer
             
Zaterdag 19 januari 2019          
Heren 1 Quintus HS1   KRAS/Volendam HS1 vertrek 17:30 Eekhout Hal, Kwintsheul
Heren 2 E&O HS1   KRAS/Volendam HS2 vertrek 15:30 Angelslo, Emmen
Dames 1 KRAS/Volendam DS1 - Z.A.P. DS1 aanvang 19:00 Opperdam (oud)
Dames 2 U.S. DS3   KRAS/Volendam DS2 vertrek 20:00 De Pijp, Amsterdam
Jongens C1 Zie zondag          
Meisjes C1 KRAS/Volendam DC1   Havas DC1 aanvang 11:10 Opperdam (nieuw)
Meisjes C2 KRAS/Volendam DC2   Aalsmeer DC3 aanvang 09:55 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 1 Zie zondag          
D Jeugd 2 KRAS/Volendam D2 - S.V. Zeeburg D1# aanvang 12:10 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 3 Vrij          
D Jeugd 4 Zie zondag          
E Jeugd 1 Vrij          
E Jeugd 2 KRAS/Volendam E2 - D.T.S.'48 E1# aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 3 Zie zondag          
E Jeugd 4 KRAS/Volendam E4 - RKDES E2 aanvang 12:55 Opperdam (nieuw)
Mini's Minitoernooi Seinpaal     aanvang 9:45 Oude Seinpaal
             
Zondag 20 januari 2019            
Heren 3 Hercules HS2 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 12:30 Boswijk Sporthal, Den Haag
Heren 4 KRAS/Volendam HS4   Havas HS2 aanvang 12:00 Opperdam (oud)
Heren 5 KRAS/Volendam HS5 - VZV HS1 aanvang 13:20 Opperdam(oud)
Dames 2 Zie zaterdag          
Dames 3 S.V. Zeeburg DS4 - KRAS/Volendam DS3 vertrek 11:00 Diemen
Dames 4 KRAS/Volendam DS4 - NEA DS1 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
Heren A1 Aalsmeer HA1   KRAS/Volendam HA1 vertrek 13:30 Bloemhof, Aalsmeer
Dames A1 KRAS/Volendam DA1 - LHV DA1 aanvang 12:20 Opperdam (nieuw)
Jongens B1 Twente/Olymp-Borha-Stormv HB1#    KRAS/Volendam HB1 vertrek 10:15 Sportcentrum Hengelo (Veldwijk)
Meisjes B1 D.S.O. DB1# - KRAS/Volendam DB1 vertrek 10:30 De Slenk, Den Helder
Jongens C1 KRAS/Volendam HC1 - DSS HC1# aanvang 10:45 Opperdam (oud)
D Jeugd 1 Lotus D1#   KRAS/Volendam D1 vertrek 10:30 F. Blankers-Koenhal, Hoofddorp
D Jeugd 4 WeHaVe D1 - KRAS/Volendam D4 vertrek 09:45 Aetsveld, Weesp
E Jeugd 3 WeHaVe E1   KRAS/Volendam E3 vertrek 08:45 Aetsveld, Weesp