Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 19 t/m 24 november 2019

maandag 18 november 2019
Dinsdag 19 november 2019          
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Handbal Achilles Bocholt HS1 aanvang 20:30 Opperdam (oud)
             
Zaterdag 23 november 2019          
Heren 1 Vrij          
Heren 2 BFC HS1 - KRAS/Volendam HS2 vertrek 15:30 De Haamen, Beek (LB)
Heren 3 Ventura HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 17:45 Sporthal Willem Alexander, Schiedam
Heren 4 Vido HS1   KRAS/Volendam HS4 aanvang 19:30 De Beuk, Purmerend
Dames 1 VOC DS1 - KRAS/Volendam DS1 aanvang 19:30 Elzenhagen, Amsterdam
Dames 2 Zie zondag          
Dames C1 KRAS/Volendam DC1 - KDO DC1 aanvang 12:45 Opperdam (nieuw)
Jeugd D1 Vrij          
Jeugd D2 KRAS/Volendam D3 - KRAS/Volendam D2 aanvang 11:50 Opperdam (nieuw)
Jeugd D3 KRAS/Volendam D3 - KRAS/Volendam D2 aanvang 11:50 Opperdam (nieuw)
Jeugd D4 KRAS/Volendam D4 - Vriendschap/TOB D1# aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd D5 Zie zondag          
Jeugd E1 KRAS/Volendam E1 - Najaden E1# aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd E2 SSV/Sporting S E1 - KRAS/Volendam E2 vertrek 09:00 De Mijse, Schermerhorn
Jeugd E3 Zie zondag          
Jeugd E4 KRAS/Volendam E4 - Lotus E1 aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd E5 KRAS/Volendam E5 - Westfriezen E4 aanvang 13:55 Opperdam (nieuw)
Mini's Vrij          
             
Zondag 24 november 2019          
Heren 3 Zie zaterdag          
Heren 4 Zie zaterdag          
Heren 5 Lotus HS1 - KRAS/Volendam HS5 aanvang 11:50 F. Blankers-Koenhal, Hoofddorp
Dames 2 KRAS/Volendam DS2 - Vriendschap/TOB DS1 aanvang 13:50 Opperdam (nieuw)
Dames 3 KRAS/Volendam DS3 - U.S. DS4 aanvang 12:30 Opperdam (nieuw)
Heren A1 Houten HA - KRAS/Volendam HA1 vertrek 14:00 The Dome, Houten
Heren B1 KRAS/Volendam HB1 - Tachos HB1 aanvang 11:10 Opperdam (nieuw)
Heren B2 DSS HB1 - KRAS/Volendam HB2 vertrek 10:00 De Waterakkers, Heemskerk
Dames B1# Aalsmeer DB2 - KRAS/Volendam DB1# vertrek 09:30 De Bloemhof, Aalsmeer
Heren HC1 KRAS/Volendam HC1 - Havas HC1 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd D5 Legmeervogels D2 - KRAS/Volendam D5 vertrek 11:00 De Scheg, Uithoorn
Jeugd E3 St. George E2 - KRAS/Volendam E3 vertrek 09:00
Koggenhal, De Goorn