Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 2 en 3 februari 2019

maandag 28 januari 2019
Zaterdag  2 februari 2019          
Heren 1 Zie zondag          
Heren 2 Zie zondag          
Dames 1 KRAS/Volendam DS1 - Quintus DS2 aanvang 19:00 Opperdam (oud)
Heren A1 RED-RAG/Tachos HA1 - KRAS/Volendam HA1 vertrek 17:30 De Slagen, Waalwijk
Jongens C1 Zie zondag          
Meisjes C1 Vrij          
Meisjes C2 KRAS/Volendam DC2 - Leidsche Rijn DC2# aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 1 Havas D1 - KRAS/Volendam D1 vertrek 10:45 Indische Buurt, Almere
D Jeugd 2 Vrij          
D Jeugd 3 Zie zondag          
D Jeugd 4 HSV'69 D1 - KRAS/Volendam D4 vertrek 11:15 De Vlijt, Zevenhoven
E Jeugd 1 Havas E1 - KRAS/Volendam E1 vertrek 08:00 Indische Buurt, Almere
E Jeugd 2 KRAS/Volendam E2 - St. George E1# aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 3 S.V. Zeeburg E2 - KRAS/Volendam E3 vertrek 15:00 Calvijn, Amsterdam
E Jeugd 4 KRAS/Volendam E4 - DSG E2 aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
Mini's Vrij          
             
Zondag 3 februari 2019            
Heren 1 Callant Tongeren - KRAS/Volendam HS1 aanvang 16:00 Eburons Dome, Tongeren
Heren 2 Quintus HS2 - KRAS/Volendam HS2 vertrek 11:00 Eekhout Hal, Kwintsheul
Heren 3 KRAS/Volendam HS3 - Leidsche Rijn HS1 aanvang 14:50 Opperdam (oud)
Heren 4 KRAS/Volendam HS4 - Najaden HS1 aanvang 13:20 Opperdam (oud)
Heren 5 KRAS/Volendam HS5 - Vido HS1 aanvang 12:00 Opperdam (oud)
Dames 2 KDO DS1 - KRAS/Volendam DS2 vertrek 11:30 KDO-hal, De Kwakel
Dames 3 Vrij          
Dames 4 KRAS/Volendam DS4 - Najaden DS1 aanvang 13:00 Opperdam (nieuw)
Heren A1 Zie zaterdag          
Dames A1 WPK/Westlandia DA1 - KRAS/Volendam DA1 vertrek 10:00 De Pijl, Naaldwijk
Jongens B1 Hurry Up HB1 - KRAS/Volendam HB1 vertrek 10:00 De Eendracht, Zwartemeer
Meisjes B1 KRAS/Volendam DB1 - Spartanen DB1 aanvang 12:00 Opperdam (nieuw)
Jongens C1 Hauwert HC1# - KRAS/Volendam HC1 vertrek 09:30 De Dres, Nibbixwoud
D Jeugd 3 Meervogels'60 D1 - KRAS/Volendam D3 vertrek 08:45 De Lelie, Akersloot