Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 2 en 3 november 2019

maandag 28 oktober 2019
Zaterdag 2 november 2019          
Heren 1 Neerpelt HS1 - KRAS/Volendam HS1 vertrek 15:30 Dommelhof, België
Heren 2 Aalsmeer HS2 - KRAS/Volendam HS2 vertrek 17:00 Bloemhof, Aalsmeer
Dames 1 KRAS/Volendam DS1 - Westfriesland/SEW DS1 aanvang 19:00 Opperdam (oud)
Dames 2 NEA DS1 - KRAS/Volendam DS2 aanvang 19:45 Bindelwijk, Ouderkerk a/d Amstel
Heren A1 KRAS/Volendam HA1 - RED-RAG/Tachos HA1 aanvang 19:30 Opperdam (nieuw)
Heren B1 Olympia'89/DOS'80 HB1 - KRAS/Volendam HB1 vertrek 09:30 Mondriaanhal, Oss
Heren C1 Zie zondag          
Dames C1 Zie zondag          
Jeugd D1 KRAS/Volendam D1 - VOC D1 aanvang 10:50 Opperdam (nieuw)
Jeugd D2 KRAS/Volendam D2 - Lotus D1# aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd D3 Zie zondag          
Jeugd D4 Zie zondag          
Jeugd D5 Monnickendam D1 - KRAS/Volendam D5 vertrek  18:00 t Spil, Monnickendam
Jeugd E1 Zie zondag          
Jeugd E2 KRAS/Volendam E2 - Commandeur/VVW E2 aanvang 11:40 Opperdam (nieuw)
Jeugd E3 KRAS/Volendam E3 - Westfriesland/SEW E2# aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd E4 Zie zondag          
Jeugd E5 Vido E3 - KRAS/Volendam E5 vertrek 13:15 De Beuk, Purmerend
Mini's Vrij          
             
Zondag 3 november 2019          
Heren 3 KRAS/Volendam HS3 - De Meeuwen HS1 aanvang 14:20 Opperdam (oud)
Heren 4 KRAS/Volendam HS4 - Cometas HS2 aanvang 12:55 Opperdam (oud)
Heren 5 KRAS/Volendam HS5 - JuRo Unirek/VZV HS2 aanvang 11:30 Opperdam (oud)
Dames 2 Zie zaterdag          
Dames 3 Vrij          
Heren A1 Zie zaterdag          
Heren B1 Zie zaterdag          
Heren B2 KRAS/Volendam HB2 - WeHaVe HB1 aanvang 11:30 Opperdam (nieuw)
Dames B1# KRAS/Volendam DB1# - Groene Ster DB1 aanvang 12:40 Opperdam (nieuw)
Jongens HC1 Lotus HC1# - KRAS/Volendam HC1 vertrek 10:15 F. Blankers-Koenhal, Hoofddorp
Dames C1 NEA DC1# - KRAS/Volendam DC1 vertrek 08:30 Bindelwijk, Ouderkerk a/d Amstel
Jeugd D3 S.V. Zeeburg D1 - KRAS/Volendam D3 vertrek 08:30 Diemen
Jeugd D4 Westsite D2 - KRAS/Volendam D4 vertrek 09:00 Calandhal, Amsterdam
Jeugd E1 Aalsmeer E1 - KRAS/Volendam E1 vertrek 10:45 Bloemhof, Aalsmeer
Jeugd E4 DSOV E2 - KRAS/Volendam E4 vertrek 07:45 Kennemer Sportcentrum, Haarlem