Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 20 t/m 27 november 2018

maandag 19 november 2018
Dinsdag 20 november 2018          
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Hubo I. Hasselt aanvang 19:45 Seinpaal
             
Zaterdag 24 november 2018          
Heren 1 Vrij          
Heren 2 Handbal Houten HS1 - KRAS/Volendam HS2 vertrek 17:00 The Dome, Houten
Dames 1 KRAS/Volendam DS1 - DSS DS1 aanvang 19:00 Opperdam (nieuw)
Jongens C1 Zie zondag          
Meisjes C1 Aalsmeer DC2 - KRAS/Volendam DC1 vertrek 13:15 Bloemhof, Aalsmeer
Meisjes C2 KRAS/Volendam DC2 - HVBS DC2 aanvang 09:55 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 1 Aalsmeer D1 - KRAS/Volendam D1 vertrek 12:45 Bloemhof, Aalsmeer
D Jeugd 2 Aalsmeer D4 - KRAS/Volendam D2 vertrek 11:45 Bloemhof, Aalsmeer
D Jeugd 3 Westfriezen D3 - KRAS/Volendam D3 vertrek 12:45 Zwaag
D Jeugd 4 Havas D3 - KRAS/Volendam D4 vertrek 11:45 Indische Buurt, Almere
E Jeugd 1 Zie dinsdag 27 november 2018      
E Jeugd 2 KRAS/Volendam E2 - Spartanen E1 aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 3 Havas E3 - KRAS/Volendam E3 vertrek 10:00 Indische Buurt, Almere
E Jeugd 4 Zaanstreek E2 - KRAS/Volendam E4 vertrek 12:15 Zaanstad Zuid
Mini's KRAS/Volendam Sinterklaas toernooi aanvang 09:45 Seinpaal
             
Zondag 25 november 2018          
Heren 2 Zie zaterdag          
Heren 3 KRAS/Volendam HS3 - Celeritas HS1 aanvang 13:20 Opperdam (nieuw)
Heren 4 Commandeur/VVW HS1 - KRAS/Volendam HS4 aanvang 14:15 De Dars, Wervershoof
Heren 5 Commandeur/VVW HS2 - KRAS/Volendam HS5 aanvang 15:30 De Dars, Wervershoof
Dames 2 S.V. Zeeburg DS2 - KRAS/Volendam DS2 vertrek 12:15 Oostenburg, Amsterdam
Dames 3 Westsite DS4 - KRAS/Volendam DS3 vertrek 12:15 Calandhal, Amsterdam
Heren A1 EHC HA1 - KRAS/Volendam HA1 vertrek 13:30 De Fluit, Leidschendam
Dames A1 Vrone DA1 - KRAS/Volendam DA1 vertrek 13:15 De Oostwal, Sint Pancras
Dames A2 Commandeur/VVW DA2 - KRAS/Volendam DA2 vertrek 15:15 De Dars, Wervershoof
Jongens B1 KRAS/Volendam HB1 - HV Quintus HB1 aanvang 12:00 Opperdam (nieuw)
Meisjes B1 KRAS/Volendam DB1 - Commandeur/VVW DB1 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
Jongens C1 Lotus HC1 - KRAS/Volendam HC1 vertrek 12:00 Blankers-Koenhal, Hoofddorp
             
Dinsdag 27 november 2018          
Heren 1 Handbal Achilles Bocholt - KRAS/Volendam HS1 vertrek 15.30  De Damburg, België
E Jeugd 1 Westsite E1 - KRAS/Volendam E1 vertrek 16:00 Calandhal, Amsterdam