Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 27 november t/m 2 december 2018

maandag 26 november 2018
Dinsdag 27 november 2018          
Heren 1 Handbal Achilles Bocholt - KRAS/Volendam HS1 vertrek 15.30  De Damburg, België
E Jeugd 1 Westsite E1 - KRAS/Volendam E1 vertrek 16:00 Calandhal, Amsterdam
             
Zaterdag 1 december 2018          
Heren 1 Zie zondag          
Heren 2 KRAS/Volendam HS2 - Def-Fire/Aristos HS1 aanvang 19:00 Opperdam (oud)
Heren 4 Vrone HS1 - KRAS/Volendam HS4 aanvang 19:45 De Oostwal, Sint Pancras
Dames 1 Vrij          
Meisjes B1 J.H.C. DB1 - KRAS/Volendam DB1 vertrek 17:00 Sport aan Zee, Julianadorp
Jongens C1 Zie zondag          
Meisjes C1 Vrij          
Meisjes C2 KDO DC1 - KRAS/Volendam DC2 vertrek 08:00 KDO-hal, De Kwakel
D Jeugd 1 KRAS/Volendam D1 - Leidsche Rijn D1 aanvang 11:45 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 2 VOC D2 - KRAS/Volendam D2 vertrek 14:30 Elzenhagen, Amsterdam
D Jeugd 3 KRAS/Volendam D3 - Vrone D2 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 4 Vrij          
E Jeugd 1 KRAS/Volendam E1 - Aalsmeer E2 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 2 KSV E2 - KRAS/Volendam E2 vertrek 12:45 De Waardergolf, Heerhugowaard
E Jeugd 3 KRAS/Volendam E3 - Legmeervogels E2 aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 4 Zie zondag          
Mini's Vrij          
             
Zondag 2 december 2018          
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - JD Techniek/Hurry Up HS1 aanvang 14:30 Opperdam (oud)
Heren 2 Zie zaterdag          
Heren 3 HVOS HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 09:45 Olympia, Spijkenisse
Heren 4 Zie zaterdag          
Heren 5 KRAS/Volendam HS5 - Kleine Sluis HS1 aanvang 11:10 Opperdam (oud)
Dames 2 Auto Smeeing/BDC DS2 - KRAS/Volendam DS2 vertrek 10:00 Sporthal Beukendal, Soest
Dames 3 Wasmeer DS1 - KRAS/Volendam DS3 vertrek 12:45 De Lieberg, Wasmeer
Heren A1 Vrij          
Dames A1 KRAS/Volendam DA1 - JuRo Unirek/VZV DA2 aanvang 11:20 Opperdam (nieuw)
Dames A2 KRAS/Volendam DA2 - Meteoor DA1 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
Jongens B1 Oliveo HB1# - KRAS/Volendam HB1 vertrek 12:45 Het Nest, Pijnacker
Meisjes B1 Zie zaterdag          
Jongens C1 KRAS/Volendam HC1 - Leidsche Rijn HC1 aanvang 10:00 Opperdam (oud)
E jeugd 4 VOS E2   KRAS/Volendam E4 vertrek 09:15 Sporthoeve, Badhoevedorp