Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 3 t/m 8 december 2019

maandag 02 december 2019
Dinsdag 3 december 2019          
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Aalsmeer HS1 aanvang 20:00 Opperdam (oud)
             
Zaterdag 7 december 2019          
Heren 1 Vrij          
Heren 2 DFS Arnhem/Huissen HS1 - KRAS/Volendam HS2 vertrek 17:45 Rijkerswoerd, Arnhem
Heren 3 HMS/Achilles HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 18:45 Zuilen, Utrecht
Heren 5 Aristos (A) HS3 - KRAS/Volendam HS5 aanvang 20:30 Aristoshal, Amsterdam
Dames 1 Zie zondag          
Dames C1 Zie zondag          
Jeugd D1 KRAS/Volendam D1 - Fortissimo D1# aanvang 12:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd D2 Zie zondag          
Jeugd D3 KRAS/Volendam D3 - Lotus D1# aanvang 11:05 Opperdam (nieuw)
Jeugd D4 Zie zondag          
Jeugd D5 Vido D1 - KRAS/Volendam D5 vertrek 16:00 De Beuk, Purmerend
Jeugd E1 KRAS/Volendam E1 - RKDES E1 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd E2 Zie zondag          
Jeugd E3 KRAS/Volendam E3 - Westfriezen E4 aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
Jeugd E4 Havas E2 - KRAS/Volendam E4 vertrek 08:00 Stedenwijk, Almere
Jeugd E5 KRAS/Volendam E5 - Sporting Andijk E2 aanvang 12:45 Opperdam (nieuw)
Mini's Vrij          
             
Zondag 8 december 2019          
Heren 3 Zie zaterdag          
Heren 4 C.S.V. Handbal HS1 - KRAS/Volendam HS4 aanvang 15:30 Bloemen, de Veld, Castricum
Heren 5 Zie zaterdag          
Dames 1 Borhave DS1 - Garage Kil/Volendam DS1 aanvang 13:30 Sporthal 't Wooldrik, Borne
Dames 2 KDO DS1 - KRAS/Volendam DS2 vertrek 10:15 KDO-hal, De Kwakel
Dames 3 Vrij          
Heren A1 KRAS/Volendam HA1 - Olympia'89/DOS'80 HA1 aanvang 12:30 Opperdam (nieuw)
Heren B1 Hellas HB1 - KRAS/Volendam HB1 vertrek 09:30 Hellashal, Den Haag
Heren B2 KRAS/Volendam HB2 - Najaden HB1 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
Dames B1# HV Quintus DB2 - KRAS/Volendam DB1# vertrek 08:45 Eekhout Hal, Kwintsheul
Heren HC1 A&O/Berdos/CSV HC1# - KRAS/Volendam HC1 vertrek 10:30 Oosterhout, Alkmaar
Dames C1 Leidsche Rijn DC2 - KRAS/Volendam DC1 vertrek 10:45 Europahal, Vleuten
Jeugd D2 VOS D1# - KRAS/Volendam D2 vertrek 09:30 Sporthoeve, Badhoevedorp
Jeugd D4 DSOV D2 - KRAS/Volendam D4 vertrek 08:30 Spectrum, Hoofddorp
Jeugd E2 Quick E1 - KRAS/Volendam E2 vertrek 09:45 De Dars, Wervershoof