Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 7 t/m 12 maart a.s.

maandag 04 maart 2019
Donderdag 7 maart 2019              
Dames 1 KRAS/Volendam DS1 - Dalfsen DS1 (oefenwedstrijd) aanvang 19:30 Opperdam (oud)
               
Zaterdag 9 maart 2019              
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Handbal Achilles Bocholt aanvang 20:00 Opperdam (oud)
Heren 2 Zie zondag            
Dames 1 DSS DS1 - KRAS/Volendam DS1 vertrek 17:15 De Waterakkers, Heemskerk
Heren A1 Houten HA1 - KRAS/Volendam HA1 aanvang 17:15 Sporthal The Dome, Houten
Jongens C1 Zie zondag            
Meisjes C1 Zie zondag            
Meisjes C2 Zie zondag            
D Jeugd 1 Lelystad D1# - KRAS/Volendam D1 vertrek 10:30 Rietlanden, Lelystad
D Jeugd 2 KDO D2 - KRAS/Volendam D2 vertrek 14:45 KDO-hal, De Kwakel
D Jeugd 3 KRAS/Volendam D3 - Niedorp D1 aanvang 11:45 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 4 KRAS/Volendam D4 - Lotus D3 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 1 KRAS/Volendam E1 - Aalsmeer E1 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 2 Zie zondag            
E Jeugd 3 Vrij            
E Jeugd 4 Zie zondag            
Mini's Carnavaltoernooi     vertrek 09:45 Calandhal, Amsterdam
               
Zondag 10 maart 2019              
Heren 2 KRAS/Volendam HS2 - Handbal Houten aanvang 14:00 Opperdam (oud)
Heren 3 Celeritas HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 11:00 De Tol, Bunnik
Heren 4 KRAS/Volendam HS4 - Commandeur/VVW HS1 aanvang 15:20 Opperdam (oud)
Heren 5 KRAS/Volendam HS5 - H.V. Blokker HS1 aanvang 13:20 Opperdam (nieuw)
Dames 2 HMS/Achilles DS2 - KRAS/Volendam DS2 vertrek 14:15 Zuilen, Utrecht
Dames 3 U.S. DS4 - KRAS/Volendam DS3 vertrek 10:45 Amstelcampushal, Amsterdam
Dames 4 VOS DS3 - KRAS/Volendam DS4 vertrek 11:15 Estafette, Nieuw-Vennep
Heren A1 Zie zaterdag            
Dames A1 KRAS/Volendam DA1 - Tornado DA1 aanvang 12:00 Opperdam (nieuw)
Jongens B1 HV Quintus HB1 - KRAS/Volendam HB1 vertrek 13:30 Ballonhal, Den Hoorn
Meisjes B1 Vido DB1# - KRAS/Volendam DB1 vertrek 09:00 De Beuk, Purmerend
Jongens C1 KRAS/Volendam HC1 - Houten HC1 aanvang 12:30 Opperdam(oud)
Meisjes C1 Lotus DC1 - KRAS/Volendam DC1 vertrek 07:45 F. Blankers-Koenhal, Hoofddorp
Meisjes C2 Legmeervogels DC1 - KRAS/Volendam DC2 vertrek 11:30 De Scheg, Uithoorn
E Jeugd 2 Excelsior '53 E1 - KRAS/Volendam E2 vertrek 12:15 De Kloet, Grootebroek
E Jeugd 4 DSOV E2 - KRAS/Volendam E4 vertrek 12:45 Spaarnehal, Haarlem
               
Dinsdag 12 maart 2019              
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Aalsmeer HS3 aanvang 19:30 Opperdam (oud)