Jeugd & Breedtesport Nieuws

Programma 9 t/m 12 februari a.s.

maandag 04 februari 2019
Zaterdag  9 februari 2019          
Heren 1 KRAS/Volendam HS1 - Herpertz Bevo HC HS1 aanvang 19:00 Opperdam (oud)
Heren 2 KRAS/Volendam HS2 - Herpertz Bevo HC HS2 aanvang 21:00 Opperdam (oud)
Dames 1 Gemini (Z) DS1 - KRAS/Volendam DS1 aanvang 19:40 Oosterpoort, Zoetermeer
Jongens C1 Zie zondag          
Meisjes C1 Zie zondag          
Meisjes C2 HVBS DC2 - KRAS/Volendam DC2 vertrek 16:30 Stormvogel, Bunschoten Spakenburg
D Jeugd 1 KRAS/Volendam D1 - Aalsmeer D1 aanvang 12:50 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 2 Vrij          
D Jeugd 3 KRAS/Volendam D3 - Westfriezen D3 aanvang 13:40 Opperdam (nieuw)
D Jeugd 4 KRAS/Volendam D4 - Legmeervogels D2 aanvang 12:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 1 KRAS/Volendam E1 - Westsite E1 aanvang 11:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 2 Vrij          
E Jeugd 3 KRAS/Volendam E3 - Havas E3 aanvang 10:00 Opperdam (nieuw)
E Jeugd 4 KRAS/Volendam E4 - Zaanstreek E2 aanvang 09:00 Opperdam (nieuw)
Mini's Vrij          
             
Zondag 10 februari 2019          
Heren 3 S.V. Orion Z/G.S.C. HS1 - KRAS/Volendam HS3 vertrek 10:30 De Stenge, Heinkenszand
Heren 4 HV Eemland HS2 - KRAS/Volendam HS4 aanvang 13:50 Nieuwland, Amersfoort
Heren 5 KRAS/Volendam HS5 - Commandeur/VVW HS2 aanvang 14:25 Opperdam (oud)
Dames 2 KRAS/Volendam DS2 - S.V. Zeeburg DS2 aanvang 14:00 Opperdam (nieuw)
Dames 3 KRAS/Volendam DS3 - Westsite DS4 aanvang 12:40 Opperdam (nieuw)
Dames 4 U.S DS7 - KRAS/Volendam DS4 vertrek 09:45 Amstelcampushal, Amsterdam
Heren A1 KRAS/Volendam HA1 - Udi 1896 HA1 aanvang 13:00 Opperdam (oud)
Dames A1 KRAS/Volendam DA1 - Vrone DA1 aanvang 11:20 Opperdam (nieuw)
Jongens B1 KRAS/Volendam HB1 - Aalsmeer HB1 aanvang 11:30 Opperdam (oud)
Meisjes B1 Commandeur/VVW DB1 - KRAS/Volendam DB1 vertrek 09:00 De Dars, Wervershoof
Jongens C1 KRAS/Volendam HC1 - Lotus HC1 aanvang 10:15 Opperdam (oud)
Meisjes C1 S.V. Zeeburg DC1 - KRAS/Volendam DC1 vertrek 07:45 Diemen
             
Dinsdag 12 februari 2019          
Heren 1 Olympia'89/DOS/80 HS1 - KRAS/Volendam HS1 vertrek 16:00 Mondriaanhal, Oss
Heren 4 DEF-Fire/Aristos HS2 - KRAS/Volendam HS4 aanvang 19:00 Aristoshal, Amsterdam