Contact
Contact binnen de organisatie

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn hebben we alle contactpersonen onderverdeeld per rol. Zo kunt je meteen bij de juiste persoon zijn voor je vraag of suggestie.

Bekijk binnenkort ook de lijst met contacten van alle coaches en trainers van HV KRAS/Volendam voor het seizoen 2019-2020.

Rollen in de club:

Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
06-12949922



Financiële administratie Tom Kok

administratie@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 12 54 58 21


Algemeen Manager (lid TC) Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 22 77 46 52


Garage Kil/ DS1 (eredivisie) Margriet Daman (team leider)

margriet.daman@gmail.com
+31 (0)6 55 30 24 03


KRAS/Volendam HS1 (eredivisie) Joke Zwarthoed (team leider)

jjmzwarthoed@quicknet.nl
+31 (0)6 21 92 41 82


Body Results / HS2 (eredivisie) + HS3 Casper Kwakman (team leider)

kwakmancasper@gmail.com
+31 (0)6 83 23 21 42


Vz Onderbouw & Recreatie Commissie (lid TC) Hans Admiraal (afdelingsleider)

h.admiraal@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 54 95 38 08


Commercie & Sponsoring Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 55 13 28 15


Commercie & Sponsoring Rick Zwarthoed (afdelingsleider)

r.zwarthoed@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 23 66 72 76


Wedstrijdsecretaris Sandra Steur

sandra.steur@planet.nl
+31 (0)6 18 49 13 48


Sporthalbeheer & Kantine Opperdam Angelique de Groot (afdelingsleider)

kantine@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 18 79 25 61


Evenementen Commissie Vacant

manager@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 18 79 25 61


Kassa Zaken Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 30 26 46 46


Sportverzorgers Dennis van Royen (afdelingsleider)

dvanroyen@quicknet.nl
+31 (0)6 26 61 80 52


Speedhandbal, Kabouters & Tijgers Joan Scherpenzeel

joanscherpenzeel@hotmail.com
+31 (0)6 36 07 19 97


Technische Commissie (alg. lid) Claus Veerman

clausveerman@gmail.com
+31 (0)6 54 71 85 35


Arbitrage & Scheidsrechterszaken Roos van Beek

roosvanbeek17@gmail.com
+31 (0)6 37 53 16 03


Voorzitter dames (bovenbouw) steroverleg (lid TC) John Kaars (afdelingsleider)

damesHOV@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 10 52 01 52


Voorzitter heren handbal (bovenbouw) & steroverleg (lid TC) Janneke Ploegsma (afdelingsleider)

ploegsma.j@gmail.com
+31 (0)6 53 45 31 12


Vertrouwenspersoon Wendy Stroek

wendy.stroek@gmail.com
+31 (0)6 46 41 61 64


Hoofdscout HV KRAS/Volendam heren Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 51 23 53 26


Penningmeester Gerard Veerman

g.veerman@succesvolendam.nl
+31 (0)6 53 63 76 80


Marketing & Communicatie Emily Franklin

marketing@handbalvolendam.nl


Coördinator stages Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 22 77 46 52


Rommelmarkt Michael de Groot

verkoop@degrootvolendam.nl
+31 (0)6 26 76 05 88


Voorzitter bestuur Piet Kes

p.kes@succesvolendam.nl
0299 39 20 00


Schoolhandbal Marieke Schilder

marieke_schilder5@hotmail.com
+31 (0)6 27 20 60 87


Vz Gewenst Gedrag Commissie Bob Brouwenstijn

bbrouwen@ziggo.nl
+31 (0)6 52 56 47 87


Vertrouwenspersoon Joke Zwarthoed

Jokezwarthoed@gmail.com
+31 (0)6 21 92 41 82


Walking Handball (Recreatie) Fiona Scherpenzeel

fiona_scherpenzeel@hotmail.com
+31 (0)6 83 56 03 27


Toezichthoudende bestuursleden Loege Schilder & Gerard Veerman

loegeschilder@hotmail.com
+31 (0)6 46 32 27 85


Ouderenraad Jaap Zwarthoed

jaaptroet@quicknet.nl
+31 (0)6 21 48 71 77


Club contactpersoon Sportstimulering bij Sport-koepel Giel Oudejans

g.oudejans@sport-koepel.nl
+31 (0)6 13 03 95 58