Contact
Contact binnen de organisatie

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn hebben we alle contactpersonen onderverdeeld per afdeling. Zo kunt je meteen bij de juiste persoon zijn voor je vraag of suggestie. Bekijk hieronder wie de juiste contact persoon is en we helpen je zo snel mogelijk verder! Bekijk hier de lijst met contacten van alle coaches en trainers van HV KRAS/Volendam.

Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
06-12949922



Algemeen Manager Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Breedtesportcommissie (BSC) en recreatieteams Hans Admiraal

h.admiraal@handbalvolendam.nl
06-54953808


Clubsecretaris Jaap Buijs

manager@handbalvolendam.nl
06-12949922


Topsportcommissie Heren 1 Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
0651235326


Jongens HOV Commissie & Heren 2 + Heren 3 Claus Veerman en Terry Coesel

jongensHOV@handbalvolendam.nl
06-54718535 of 06-30141988


Keepersgilde HV KRAS/Volendam Martijn Cappel

martijn.cappel@live.nl
06-30025217


Sponsorcommissie Rick Zwarthoed

r.zwarthoed@handbalvolendam.nl
06-23667276


Weekend vervoer Jack Schuitemaker

Jjm.schuitemaker@quicknet.nl
06-23136892


Wedstrijdsecretariaat Sandra Steur

sandra.steur@planet.nl
06-18491348


Sporthalbeheer Opperdam en Kantine Opperdam Angelique de Groot

kantine@handbalvolendam.nl
06-18792561


Kassacommissie Heren 1 Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
06-30264646


Medische commissie Dennis van Royen

dvanroyen@quicknet.nl
06-26618052


Manager commerciële afdeling Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
06-55132815


Scheidsrechterscommissie Joost Ooms *ad interim

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Evenementencommissie Angelique de Groot

kantine@handbalvolendam.nl
06-18792561


HOV Dames commissie John Kaars

damesHOV@handbalvolendam.nl
06-10520152


Marketing, communicatie, media Mitchell Burger

m.burger@handbalvolendam.nl
06-24693065


Rommelmarkt Michael de Groot

kantine@handbalvolendam.nl
06-26760588


Handballoterij Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
06-51235326


Schoolhandbal Marieke Schilder

marieke_schilder5@hotmail.com
06-27206087


Gewenst gedrag Bob Brouwenstijn

bbrouwen@ziggo.nl
06-52564787


Vertrouwenspersonen Joke Zwarthoed en Wendy Stroek

Jokezwarthoed@gmail.com
06-21924182 en 06-46416164


Trainer walking handball Lars van den Broek

info@handbalvolendam.nl
06-12677986