Contact
Contact binnen de organisatie

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn hebben we alle contactpersonen onderverdeeld per rol. Zo kunt je meteen bij de juiste persoon zijn voor je vraag of suggestie.

Bekijk binnenkort ook de lijst met contacten van alle coaches en trainers van HV KRAS/Volendam voor het seizoen 2019-2020.

Rollen in de club:

Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
06-12949922



Algemeen Manager Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Onderbouw & Recreatie Commissie Hans Admiraal

h.admiraal@handbalvolendam.nl
06-54953808


Voorzitter dames handbal bovenbouw (HOV & TOP) Joost Ooms *ad interim

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Plaatsvervangend Secretaris Jaap Buijs

manager@handbalvolendam.nl
06-12949922


Heren 1 verantwoordelijke (Heren TOP) Hans van Dijk

hans@denade.nl
0651309358


Verantwoordelijke Heren 2 (Heren TOP) & Keepersgilde Martijn Cappel

martijn.cappel@live.nl
06-30025217


Commercie & Sponsoring Rick Zwarthoed

r.zwarthoed@handbalvolendam.nl
06-23667276


Vervoerscommissie Michael de Groot

verkoop@degrootvolendam.nl
06-26760588


Wedstrijdsecretaris Sandra Steur

sandra.steur@planet.nl
06-18491348


Sporthalbeheer & Kantine Opperdam Angelique de Groot

kantine@handbalvolendam.nl
06-18792561


Evenementen Commissie Angelique de Groot

kantine@handbalvolendam.nl
06-18792561


Kassacommissie Heren 1 Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
06-30264646


Voorzitter medische commissie Dennis van Royen

dvanroyen@quicknet.nl
06-26618052


Commercie & Sponsoring Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
06-55132815


Financiële administratie Tom Kok

administratie@handbalvolendam.nl
06-12545821


Arbitrage & Scheidsrechterszaken Joost Ooms *ad interim

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Evenementencommissie Angelique de Groot

kantine@handbalvolendam.nl
06-18792561


Voorzitter Heren handbal bovenbouw (TOP & HOV) Marco Woltersom

mwoltersom@gmail.com
06-15540334


Vertrouwenspersoon Wendy Stroek

wendy.stroek@gmail.com
06-46416164


Beleidscommissie John Kaars

johnkaars@gmail.com
06-10520152


Penningmeester Gerard Veerman

g.veerman@succesvolendam.nl
06-53637680


Verantwoordelijke MARCOM (Marketing & Communicatie) Mitchell Burger

m.burger@handbalvolendam.nl
06-24693065


Coordinator opleidingen, trainerspoel & stages Fiona Scherpenzeel

fiona_scherpenzeel@hotmail.com
06-83560327


Rommelmarkt Michael de Groot

verkoop@degrootvolendam.nl
06-26760588


Voorzitter bestuur Piet Kes

p.kes@succesvolendam.nl
0299392000


Schoolhandbal Marieke Schilder

marieke_schilder5@hotmail.com
06-27206087


Voorzitter Gewenst Gedrag Commissie Bob Brouwenstijn

bbrouwen@ziggo.nl
06-52564787


Vertrouwenspersoon Joke Zwarthoed

Jokezwarthoed@gmail.com
06-21924182


Walking Handbal (Recreatie) Fiona Scherpenzeel

fiona_scherpenzeel@hotmail.com
06-83560327


Verantwoordelijke Dames 1 (Dames TOP) Ruud van den Broeck

rbroeck@caiway.nl
0652721718


Voorzitter Technische Commissie Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Club contactpersoon Sportstimulering bij Sport-koepel Johan Molenaar

j.molenaar@sport-koepel.nl
06-46354154