Contact
Contact binnen de organisatie

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn hebben we alle contactpersonen onderverdeeld per rol. Zo kunt je meteen bij de juiste persoon zijn voor je vraag of suggestie.

Bekijk binnenkort ook de lijst met contacten van alle coaches en trainers van HV KRAS/Volendam voor het seizoen 2019-2020.

Rollen in de club:

Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
06-12949922



Financiële administratie Tom Kok

administratie@handbalvolendam.nl
+31 6 12 54 58 21


Algemeen Manager Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
06-22774652


Secretaris (plv) Jaap Buijs

manager@handbalvolendam.nl
(06) 12 94 99 22


Garage Kil/ DS1 (eredivisie) Mark Ortega (engels)

m.ortega@handbalvolendam.nl
+13344441484 (bel via whatsapp)


KRAS/Volendam HS1 (eredivisie) Hans van Dijk

hans@denade.nl
06-51309358


Body Results / HS2 (eredivisie) Martijn Cappel

martijn.cappel@live.nl
+31 6 30 02 52 17


Vz Onderbouw & Recreatie Commissie Hans Admiraal

h.admiraal@handbalvolendam.nl
+31654953808


Commercie & Sponsoring Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
06-55132815


Commercie & Sponsoring Rick Zwarthoed

r.zwarthoed@handbalvolendam.nl
06-23667276


Vervoerscommissie Michael de Groot

verkoop@degrootvolendam.nl
06-26760588


Wedstrijdsecretaris Sandra Steur

sandra.steur@planet.nl
06-18491348


Sporthalbeheer & Kantine Opperdam Angelique de Groot

kantine@handbalvolendam.nl
06-18792561


Evenementen Commissie Vacant

manager@handbalvolendam.nl
06-18792561


Kassa Zaken Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
06-30264646


Sportverzorgers Dennis van Royen

dvanroyen@quicknet.nl
06-26618052


Speedhandbal, Kabouters & Tijgers Joan Scherpenzeel

joanscherpenzeel@hotmail.com
+31636071997


Technische Commissie (alg. lid) Claus Veerman

clausveerman@gmail.com
+31654718535


Arbitrage & Scheidsrechterszaken Roos van Beek

roosvanbeek17@gmail.com
0637531603


Voorzitter dames (bovenbouw) steroverleg Yalou de Boer

yalou_5@hotmail.com
0610986952


Voorzitter heren handbal (bovenbouw) & steroverleg Joost Ooms (*ad interim)

j.ooms@handbalvolendam.nl
0622774652


Vertrouwenspersoon Wendy Stroek

wendy.stroek@gmail.com
06-46416164


Technische Commissie (alg. lid) John Kaars

johnkaars@gmail.com
06-10520152


Penningmeester Gerard Veerman

g.veerman@succesvolendam.nl
06-53637680


Marketing & Communicatie Mitchell Burger

m.burger@handbalvolendam.nl
06-24693065


Coordinator stages Fiona Scherpenzeel

fiona_scherpenzeel@hotmail.com
06-83560327


Rommelmarkt Michael de Groot

verkoop@degrootvolendam.nl
06-26760588


Voorzitter bestuur Piet Kes

p.kes@succesvolendam.nl
0299392000


Schoolhandbal Marieke Schilder

marieke_schilder5@hotmail.com
06-27206087


Vz Gewenst Gedrag Commissie Bob Brouwenstijn

bbrouwen@ziggo.nl
06-52564787


Vertrouwenspersoon Joke Zwarthoed

Jokezwarthoed@gmail.com
06-21924182


Walking Handbal (Recreatie) Fiona Scherpenzeel

fiona_scherpenzeel@hotmail.com
06-83560327


Toezichthoudende bestuursleden Loege Schilder & Gerard Veerman

loegeschilder@hotmail.com
0646322785


Ouderenraad Jaap Zwarthoed

jaaptroet@quicknet.nl
+31 6 21487177


Club contactpersoon Sportstimulering bij Sport-koepel Giel Oudejans

g.oudejans@sport-koepel.nl
+31 6 13 03 95 58