Contact
Contact
Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
06-12949922



Algemeen Manager Joost Ooms (lid MT)

j.ooms@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 22 77 46 52


IT zaken Johan Beemsterboer

j.beemsterboer@handbalvolendam.nl
0614040757


Garage Kil/Volendam DS1 (eredivisie) Margriet Daman (teammanager)

margriet.daman@gmail.com
+31 (0)6 55 30 24 03


KRAS/Volendam HS1 (BNL) Tatjana Simoiu (team manager)

t.simoiu@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 12 61 51 37


AutoCrew de Groot/Jong Volendam HS2 (eredivisie) Fiona Scherpenzeel (team manager)

f.scherpenzeel@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 83 56 03 27


Vz. Recreatie Commissie Henny Pelk (Vertegenwoordiger in TC)

h.pelk@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 82 72 36 32


Topsport Gala / Commercie Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 55 13 28 15


Commercie & Sponsoring Rick Zwarthoed (MT lid)

r.zwarthoed@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 23 66 72 76


Wedstrijdzaken en wedstrijdsecretaris Sandra Steur (Vertegenwoordiger in TC)

sandra.steur@planet.nl
+31 (0)6 18 49 13 48


Sporthalbeheer & Kantine Opperdam Hans Admiraal (MT lid)

kantine@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 54 95 38 08


Impact Handbal Fiona Scherpenzeel

fiona@impacthb.nl
+31 (0)6 83 56 03 27


Kassa Zaken Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
06 30 26 46 46


Sportverzorgers Dennis van Royen

dvanroyen@quicknet.nl
+31 (0)6 26 61 80 52


Onderbouw Commissie (D-jeugd, E-jeugd, H-jeugd, Tijgers, Speedhandbal) Joan Scherpenzeel (Vertegenwoordiger in TC)

joanscherpenzeel@hotmail.com
+31 (0)6 36 07 19 97


Cultuur bewaker Claus Veerman (Vertegenwoordiger in TC)

c.veerman@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 54 71 85 35


Arbitrage & Scheidsrechterszaken Joost Ooms (Vertegenwoordiger in TC; ad interim)

j.ooms@handbalvolendam.nl
0622774652


Hoofd Jeugdplan en Opleidingscoördinator Martijn Cappel (Vertegenwoordiger in TC; ad interim)

m.cappel@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 30 02 52 17


Voorzitter Topsportcommissie Janneke Ploegsma (Vertegenwoordiger in TC)

j.ploegsma@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 53 45 31 12


NHV vertrouwenscontactpersoon Karin Bok

vcp@handbal.nl
+31 (0)06-10 55 06 64


Hoofdscout HV KRAS/Volendam heren Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 51 23 53 26


Digitale en December Loterij Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 51 23 53 26


Penningmeester Gerard Veerman (MT lid)

g.veerman@succesvolendam.nl
+31 (0)6 53 63 76 80


Marketing & Communicatie Joyce Loch

j.loch@handbalvolendam.nl
+31 (0)613477153


Coördinator stages Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 22 77 46 52


Rommelmarkt Michael de Groot

verkoop@degrootvolendam.nl
+31 (0)6 26 76 05 88


Voorzitter bestuur Piet Kes (MT lid)

p.kes@succesvolendam.nl
0299 39 20 00


Vertrouwenspersoon i.o. Barbara Leen

kolder.leen@planet.nl
+31 (0)6 13 22 83 74


Vz Gewenst Gedrag Commissie Bob Brouwenstijn

bbrouwen@ziggo.nl
+31 (0)6 52 56 47 87


Vertrouwenspersoon Joke Zwarthoed

Jokezwarthoed@gmail.com
+31 (0)6 21 92 41 82


Walking Handball (Recreatie) Fiona Scherpenzeel

f.scherpenzeel@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 83 56 03 27


Toezichthoudende bestuursleden Piet Kes & Gerard Veerman

g.veerman@succesvolendam.nl
+31 (0)299 392000


Floormanager Topteams Jaap Zwarthoed

jaaptroet@quicknet.nl
+31 (0)6 21 48 71 77