Contact
Contact
Kantoor en Thuisbasis Sporthal Opperdam

Heideweg 4
1132 DB Volendam
06-12949922



Financiële administratie Tom Kok

administratie@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 12 54 58 21


Algemeen Manager (lid TC) Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 22 77 46 52


Secretaris (plv) Jaap Buijs



Garage Kil/Volendam DS1 (eredivisie) Margriet Daman (team leider)

margriet.daman@gmail.com
+31 (0)6 55 30 24 03


KRAS/Volendam HS1 (BNL) Joke Zwarthoed (team leider)

jjmzwarthoed@quicknet.nl
+31 (0)6 21 92 41 82


AutoCrew de Groot/Jong Volendam HS2 (eredivisie) + HS3 Casper Kwakman (team leider)

kwakmancasper@gmail.com
+31 (0)6 83 23 21 42


Vz. Recreatie Commissie (lid TC) Hans Admiraal (afdelingsleider)

h.admiraal@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 54 95 38 08


Commercie & Sponsoring Matthijs Vink

m.vink@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 55 13 28 15


Commercie & Sponsoring Rick Zwarthoed (afdelingsleider)

r.zwarthoed@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 23 66 72 76


Vervoer Michael de Groot (afdelingsleider)

verkoop@degrootvolendam.nl
+31 (0)6 26 76 05 88


Wedstrijdsecretaris Sandra Steur

sandra.steur@planet.nl
+31 (0)6 18 49 13 48


Sporthalbeheer & Kantine Opperdam Hans Admiraal (afdelingsleider)

kantine@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 54 95 38 08


Impact Handbal Fiona Scherpenzeel

fiona@impacthb.nl
+31 (0)6 83 56 03 27


Kassa Zaken Betty Zwarthoed

kassa@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 30 26 46 46


Sportverzorgers Dennis van Royen (afdelingsleider)

dvanroyen@quicknet.nl
+31 (0)6 26 61 80 52


Onderbouw Commissie (D-jeugd, E-jeugd, H-jeugd, Tijgers, Speedhandbal) Joan Scherpenzeel (afdelingsleider)

joanscherpenzeel@hotmail.com
+31 (0)6 36 07 19 97


Technische Commissie (alg. lid) Claus Veerman

clausveerman@gmail.com
+31 (0)6 54 71 85 35


Arbitrage & Scheidsrechterszaken Vacature



Voorzitter dames (bovenbouw) steroverleg (lid TC) Bozidar Zorko (afdelingsleider)

b.zorko65lds@gmail.com
+31 (0)6 24 81 41 58


Vz Heren HOV en Vz Topsportcommissie (lid TC) Janneke Ploegsma (afdelingsleider)

j.ploegsma@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 53 45 31 12


NHV vertrouwenscontactpersoon Karin Bok

vcp@handbal.nl
+31 (0)06-10 55 06 64


Hoofdscout HV KRAS/Volendam heren Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 51 23 53 26


Digitale en December Loterij Jan Kes

j.kes@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 51 23 53 26


Penningmeester Gerard Veerman

g.veerman@succesvolendam.nl
+31 (0)6 53 63 76 80


Marketing & Communicatie Vacature

marketing@handbalvolendam.nl


Coördinator stages Joost Ooms

j.ooms@handbalvolendam.nl
+31 (0)6 22 77 46 52


Rommelmarkt Michael de Groot

verkoop@degrootvolendam.nl
+31 (0)6 26 76 05 88


Voorzitter bestuur Piet Kes

p.kes@succesvolendam.nl
0299 39 20 00


Vertrouwenspersoon i.o. Barbara Leen

kolder.leen@planet.nl
+31 (0)6 13 22 83 74


Vz Gewenst Gedrag Commissie Bob Brouwenstijn (afdelingsleider)

bbrouwen@ziggo.nl
+31 (0)6 52 56 47 87


Vertrouwenspersoon Joke Zwarthoed

Jokezwarthoed@gmail.com
+31 (0)6 21 92 41 82


Walking Handball (Recreatie) Fiona Scherpenzeel

fiona_scherpenzeel@hotmail.com
+31 (0)6 83 56 03 27


Toezichthoudende bestuursleden Loege Schilder & Gerard Veerman

loegeschilder@hotmail.com
+31 (0)6 46 32 27 85


Ouderenraad Jaap Zwarthoed

jaaptroet@quicknet.nl
+31 (0)6 21 48 71 77