Nieuwe gezichten in de Technische Commissie

Nieuwe gezichten in de Technische Commissie

dinsdag 11 juni 2024

Met groot genoegen kondigen we vandaag de toetreding aan van twee fantastische nieuwe vrijwilligers tot ons Technische Commissie team, die elk hun unieke vaardigheden en passies met zich meebrengen. Laten we ze verwelkomen met open armen!

John "Claus" Veerman - Recreatie Portfolio

John "Claus" Veerman treedt toe als onze nieuwe voorzitter van het Recreatie Portfolio, en we zijn verheugd om hem te verwelkomen in deze rol. John zal het stokje overnemen van Henny Pelk en fungeren als contactpersoon voor Dames 2 en 3, Heren 3 en 4, de Walking Handballers, recreanten en Hartvoorhandbal. Zijn toevoeging aan de Technische Commissie brengt nieuwe ervaringen en zal ongetwijfeld een positieve impact hebben op ons allemaal. Laten we John verwelkomen en hem aanmoedigen in zijn nieuwe rol!

John Veerman: "Bij KRAS/Volendam draait alles om sportieve topprestaties en recreatiesport, met een diepe maatschappelijke betrokkenheid. Hier komt het verenigingsleven tot leven door toedoen van leden, vrijwilligers en sponsors. Ik hoop te kunnen bijdragen aan deze mooie ambitie en in het bijzonder de verbinding tussen recreatie- en topsport".

Chris Veerman - Onderbouw Portfolio  

We zijn ook verheugd om Chris Veerman te verwelkomen als onze nieuwe voorzitter van de Onderbouw. Chris brengt een frisse kijk en een onschatbare energie met zich mee naar ons team. Hij zal de fakkel overnemen van Joan Scherpenzeel en zich inzetten om een stevige basis te leggen voor ons educatieve programma bij de allerkleinsten. We zijn ervan overtuigd dat Chris een geweldige aanwinst zal zijn voor de club en hij zal fungeren als contactpersoon voor alle D, E, F, H en mini teams. Hij zal zich ook inzetten voor Speedhandbal, ASM, nieuwe leden en natuurlijk heel veel plezier voor de kids.

Chris Veerman: "Handbal heeft een grote impact gehad op mijn jeugd en de mogelijkheid om via de TC iets te betekenen voor de vereniging vind ik een grote eer. Ik kijk ernaar uit om in deze rol te kunnen helpen in de positieve groei van onze jeugd."

Laten we John "Claus" Veerman en Chris Veerman hartelijk verwelkomen en hen steunen in hun nieuwe rollen. Samen zullen we blijven groeien en bloeien als vereniging!


Afscheidnemers

Afscheid van Joan Scherpenzeel en Henny Pelk in hun rollen bij de Technische Commissie zal samen met de nieuwe leden intern worden gevierd. Joan en Henny willen we ontzettend bedanken voor hun actieve rollen in de Technische Commissie de afgelopen jaren.


Wie zit er verder in de TC/ de Technische Commissie:

 • Cultuurbewaking
  • Jaap Tol
  • Claus Veerman
  • Henny Pelk
 • Topsport Portfolio en voorzitter Topsport Commissie
  • Janneke Ploegsma
 • Scheidsrechterszaken (ad interim, zie vacatures)
  • Joost Ooms
 • Jeugdopleiding
  • Jaap Tol ism Martijn Cappel
 • Wedstrijdzaken
  • Natascha Beemsterboer
  • Linda Haverkort
 • Onderbouw
  • Chris Veerman
 • Recreatie
  • John Veerman ‘Claus’
 • Bestuur tevens voorzitter Technische Commissie
  • Joost Ooms

Laten we samen streven naar succes en voortdurende groei binnen onze vereniging!


Wil je ook meehelpen?

Ben jij zelf ook opzoek naar een mooie rol in de vereniging, maar weet zelf niet zo goed wat bij je past? Neem dan contact op met Jordy Baijens: j.baijens@handbalvolenndam.nl 

of kijk op onze vacature pagina; klik hier