Jeugd & Breedtesport Teams
Garage Kil/Volendam Dames 1

Sabrina van der Mast, Alyssa Alings, Priscilla Bergman, Anja Tol, Deniece Feijen, Mandy Kwakman, Denise Mol, Marilyn Tol, Ellen Overman, Bibi Bakker, Mabel Panhuis, Eline Wit, Jamie Neijndorff, Ruud van den Broeck, Pim Ligthart, Simon Molenaar

Café De Dijk/ Volendam Heren 4

Frank Beunder, Dave Buijs, Arjan Hartong, Ruud Hartong, Chris Snoek, Collin Sier, Dedelef Prins, Dirk Jan Tol, Hein Tol, Jack Veerman, Jan Schilder, Jessy Mooijer, Joey Karregat, Johan Kroon, John Molenaar, Marc Molenaar, Niels Sier, Robert Runderkamp, Simon Jonk, Terry Tuijp, Vincent Zwarthoed

Jongens C1

Timo van Boxtel, Collin Veerman, Jasper de Groot, Michael Koning, Luc Keizer, Nick Joor, Remco Eerdhuijzen, Bram van Dijk, Kees Kras, Ryan Klouwer, Kees Sier, Guido de Jong, Sam Steur, Marco Steur, Jerry Jonk, Silver Norg, Coach/Trainer: Diego Jacobs, Kylan Willig

Jongens C2

Rowan Kok, Nico Kwakman, Daniel Kant, Delian Koning, Roy Karregat, Jurre van Eijk, Dave de Waal, Luc Keizer, Michael Koning, Collin Veerman, Nick Joor, Ryan Klouwer, Kees Sier, Kees Kras, Sam Steur, Marco Steur, Guido de Jong, Vincent Verweij, Thijs Tuyp, Jerry Jonk

Jongens D1

Arrie Kwakman, Job Hoenkamp, Bjorn Plat, Raven Tol, Nick Tol, Mirdynn Tol, Thijs Tuijp, Jasper Tol, Collin Koning, Chris Bond, Coach: Martin Tol, Trainer: Wessel Blokzijl, Trainer: Martijn Groot

Jongens E1

Lennon Smit, Jari Kuin, Rob Zwarthoed, Nick Binken, Evert Smit, Giovanni Karregat, Thomas Bond, Travis Koning

Restaurant Pieterman / Volendam Dames 3

Yalou De Boer, Steffany Bont, Patricia van Empel, Linda Haverkort, Mariëlle Huiberts, Paula Jonk, Mandy Karregat, Lisa Mooijer, Mandy Nijman, Valerie Scherpenzeel, Frances Schilder, Marieke Schilder, Mandy Tol, Ellen Zwarthoed, Karin Zwarthoed, Lisa Zwarthoed, Coach: René Scherpenzeel

Meisjes C1

Cari Lansen, Ellen Kras, Karen Tol, Marin Kaars, Nadine Veerman, Nadine Bond, Lily van Nek, Anouk Steur, Diane Buijs, Danielle Steur, Roos Haverkort, Kim Tol, Kimberley Versluis, Coach: Linda Haverkort-Veerman, Begeleider: Joan Scherpenzeel, Begeleider: Fiona Scherpenzeel, Trainer: Joan Scherpenzeel, Trainer: Fiona Scherpenzeel

Meisjes C2

Caitlin de Boer, Ellen Bootsman, Shanty Smit, Rosa Meijer, Rosa Schilder, Maryam Hassan, Tess Sta van Uitert, Sas Schilder, Eline Brons, Alyssa Dupuy, Coach: Erwin Dupuy, Coach: Nancy Sta van Uitert, Trainer: Joan Scherpenzeel, Trainer: Marcel Loch

Meisjes D3

Anna Jonk, Jenthe Kaars, Jennie Kemper, Nyla Loch, Caitlyn Mooijer, Anouk Schokker, Roos Haverkort, Tamara Boots, Charissa Zwarthoed, Yvon Zwarthoed, Mila Veerman, Coach: Joan Scherpenzeel, trainers: Joan en Fiona Scherpenzeel.

Meisjes D4

Lieve Veerman, Kirsten Steur, Helen Smit, Lisa Smit, Tess Jonk, Linda Kemper, Dyan Molenaar, Emmy Tol, Marlies Tol, Fay Kes, Coach: Ton Kemper, Coach: Mireille Steur, Trainer: Joan Scherpenzeel, Trainer: Marcel Loch

Meisjes E2

Ilona Tuip, Sarah Plat, Dana Leeflang, Israe Koutar, Iris Haverkort, Aislyn Huibers, Demi Greuter, Carice van 't Hull, Anne Lansing, Emily Veerman, Coach: Marielle Huibers, Trainer: Joan Scherpenzeel, Trainer: Agatha Duin-Schilder

Meisjes E3

Lise Tol, Elize Kras, Julia Klinkenberg, Marit Goede, Mandy Brons, Jenna Schilder, Sophie Schilder, Lynn Smit, Ashley Koster, Coach: Valerie Scherpenzeel, Trainer: Joan Scherpenzeel, Trainer: Agatha Duin-Schilder

Meisjes E4

Ivana Kwakman, Sara Molenaar, Kim de Boer, Dex Veerman, Jip Tuijp, Katie Vogel, Jasmijn van den Berg, Rosalynn Zwarthoed, Rosan Koning, Roos Lansing, Coach: Job Kwakman