Trainingsschema

Bekijk hieronder het trainingsschema van het seizoen 2019/2020. Alles blijft onder voorbehoud. Eventuele wijzigingen worden doorgegeven op de trainingen door de trainer of de commissie die verantwoordelijk is voor jouw training. Voor verdere vragen over het trainingsschema kun je terecht bij de commissieleiding.

Dag Aanvang Eindtijd Team Soort Zaal
Maandag 16:00 17:00 Jongens D3 + Jongens D4 Team Seinpaal
Maandag 16:00 19:00 Keeperstraining Individueel Kreil
Maandag 16:00 17:00 Meiden D-jeugd ASM Nieuw Opperdam
Maandag 17:00 18:15 Heren B2 + Heren C Team Nieuw Opperdam
Maandag 18:15 19:30 Heren A + Heren B1 Team Nieuw Opperdam
Maandag 19:30 21:00 Dames 1 + top jeugd Team Nieuw Opperdam
Maandag 20:30 22:00 Heren 1 + Heren 2 Team Opperdam Oud
Maandag 21:00 22:00 Dames 2 + Dames 3 Team Nieuw Opperdam
           
Dinsdag 16:45 17:45 Jongens E1 + Meiden D5 Team Opperdam Nieuw
Dinsdag 16:00 17:30 Heren 1 + top jeugd Individueel Opperdam Oud
Dinsdag 17:30 18:30 Dames A + Dames B + Meiden C1 Individueel Opperdam Oud
Dinsdag 18:30 20:00 Heren 1 Team Opperdam Oud
Dinsdag 18:45 20:00 Heren 2 + Heren A Team Nieuw Opperdam
Dinsdag 20:00 21:00 Heren 4 + Heren 5 Team Nieuw Opperdam
Dinsdag 20:00 21:30 Dames 1 + top jeugd Team Opperdam Oud
           
Woensdag 09:00 10:00 Walking Handbal Groep Nieuw Opperdam
Woensdag 14:00 15:00 Kabouters Team Seinpaal
Woensdag 15:00 16:00 Jongens E1 + Meiden E2 Team Seinpaal
Woensdag 16:00 17:00 Meiden E3 + Meiden D5 Team Seinpaal
Woensdag 16:00 17:00 Jongens D1 + Jongens D2 Team Nieuw Opperdam
Woensdag 17:00 18:30 Jongens B + Jongens C  Team + Loop Opperdam Oud
Woensdag 17:00 18:30 Meiden C2 + Meiden D3 + Meiden D4 Team Seinpaal
Woensdag 17:00 18:45 Heren B + Heren C Team Nieuw Opperdam
Woensdag 18:30 19:30 Dames B + Dames C1 Team Seinpaal
Woensdag 18:30 19:45 Dames 3 + Recreanten Team Nieuw Opperdam
Woensdag 19:45 21:15 Dames 1 + top jeugd Team Nieuw Opperdam
Woensdag 20:30 22:00 Dames 2 + Dames A  Team Opperdam Oud
           
Donderdag 15:45 16:45 F-jeugd Team Seinpaal
Donderdag 16:00 17:30 Meiden E2 + Meiden E3 Team Nieuw Opperdam
Donderdag 16:45 18:15 Meiden C1 + Meiden C2 Team Seinpaal
Donderdag 16:30 17:30 Jongens D + Meiden D Team Bolwerck
Donderdag 17:00 18:30 Heren 1 + top jeugd Team Opperdam Oud
Donderdag 18:30 20:00 Heren 2 + Heren A Team Nieuw Opperdam
Donderdag 19:30 21:00 Dames 1 + top jeugd Team Opperdam Oud
Donderdag 20:00 21:00 Heren 4 + Heren 5 Team Nieuw Opperdam
Donderdag 21:00 22:00 Dames 2 Team Opperdam Oud
           
Vrijdag 16:00 17:00 Jongens E + Meiden E ASM Seinpaal
Vrijdag 16:45 17:45 Heren B2 + Heren C Team Opperdam Oud
Vrijdag 17:00 18:15 Heren A + Heren B1 Team Nieuw Opperdam
Vrijdag 17:00 18:15 Meiden C1 + Meiden D3 Team Seinpaal
Vrijdag 17:45 19:15 Heren 2 + Heren 3 Team Opperdam Oud
Vrijdag 18:15 19:30 Dames A + Dames B Team Seinpaal
Vrijdag 18:30 20:00 Heren 1 Team Nieuw Opperdam
           
Zaterdag 10:00 11:00 Handbalclinics jeugd Individueel Nieuw Opperdam