Trainingsschema

Bekijk hieronder het trainingsschema van het seizoen 2020/2021. Alles blijft onder voorbehoud. Er zijn veel factoren die invloed kunnen hebben op het schema. Kijk hierom regelmatig op de site om je trainingstijden te controleren!

Eventuele wijzigingen worden doorgegeven op de trainingen door de trainer of de commissie die verantwoordelijk is voor jouw training. Voor verdere vragen over het trainingsschema kun je terecht bij de commissieleiding of zie onderaan.

Dag Aanvang Eindtijd Team(s) Trainer(s) Zaal
Maandag 16:00 17:00 JE FS & MvG & JS Opp. Oud (2/3e)
Maandag 16:30 18:00 DB & MC1 (Loop) TB & BZ Opp. Oud
Maandag 16:30 17:30 DB (Keeper) NR Opp. Oud
Maandag 20:30 22:00 HS1 HvD & MB & CK & MC Opp. Oud
Maandag 16:15 17:30 JC WB  Opp. Nieuw (tot 17u 2/3e)
Maandag 17:00 18:15 D1 & D2 FS & JS & MvG Opp. Nieuw
Maandag 18:15 19:45 HS2 & HS3 & HA MC & StH & CK Opp. Nieuw
Maandag 19:45 21:00 DS1 & DS2 MO & AS & CK Opp. Nieuw
Maandag 21:00 22:00 DS3 RS Opp. Nieuw
Maandag       16:00      19:00 Keeper MvG & MH & KO Kreil (1/2e)
Maandag   09:00 18:00 HS1 & HS2 (ind. kracht) individueel Succes
Maandag 19:00 20:15 HS1 (kracht) HvD Succes
Maandag 20:15 21:30 HS2 & HS3 & HSA (kracht) MC Succes
Dag* (wed. inhaaldag) Aanvang Eindtijd Team(s) Trainer(s) Zaal
Dinsdag 16:15 17:45 HS1 HvD & MB Opp. Oud
Dinsdag 18:45 20:15 HS2 & HS3 & HA CV & TS & GE Opp. Oud
Dinsdag 20:15 21:45 HS1 HvD & MB & GE Opp. Oud
Dinsdag 16:00 17:15 D3 KO & JSt Opp. Nieuw (2/3e tot 17u)
Dinsdag 17:15 18:45 JB MdG & JdV Opp. Nieuw
Dinsdag 18:45 20:15 DS1 MO, CA, GE Opp. Nieuw
Dinsdag 20:15 21:15 HS4 & HS5 (*wed) BL & JT Opp. Nieuw
Dinsdag: 18:00 18:45 DS1 TdJ Gympact
Dinsdag 16:00 17:00 ME VS & FS & JSt Seinpaal
Dinsdag 17:00 18:00 D4 & D5 & MC2 VS & FS & JSt Seinpaal
Dinsdag 19:00 20:00 MB (Kracht) BZ  Succes
Dinsdag 20:30 22:00 HS2 & HS3 & HSA (kracht) MC Succes
Dag Aanvang Eindtijd Team(s) Trainer(s) Zaal
Woensdag 17:15 18:30 JB & JC MdG & JdV & WB Opp. Oud
Woensdag 20:30 21:30 DS3 RS Opp. Oud
Woensdag 9:00 10:00 Walking Handbal FS Opp. Nieuw (1/3e)
Woensdag 14:00 15:00 H-jeugd (Kabouters) JS & MA Opp. Nieuw (1/3e)
Woensdag 15:00 16:00 E-jeugd (ASM) FS & JS & MvG Opp. Nieuw
Woensdag 16:00 17:30 D1 & D2 FS & JS & MvG Opp. Nieuw
Woensdag 17:30 18:45 D4 & D5 & MC2 RvB & JS & JSt Opp. Nieuw
Woensdag 18:45 19:45 Recreaten MA Opp. Nieuw (1/3e)
Woensdag 18:30 19:30 JB & JC (Loop) WB Opp. Nieuw (2/3e)
Woensdag 19:30 21:15 DS2 AS, SZ Opp. Nieuw
Woensdag 17:00 18:15 MC1 BZ & VS  Seinpaal
Woensdag 17:30 19:15 MB1 BZ & VS Seinpaal
Woensdag 09:00 18:00 HS1 & HS2 (ind. kracht) individueel Succes
Dag Aanvang Eindtijd Team(s) Trainer(s) Zaal
Donderdag 16:30 17:30 JC WB Opp. Oud
Donderdag 19:30 20:30 DS2 AS, SZ Opp. Oud
Donderdag 20:45 21:30 DS2 (kracht) TdJ Gympact
Donderdag 20:30 22:00 HS2 & HS3 & HA MC & StH Opp. Oud
Donderdag 16:00 17:00 ME AD  Opp. Nieuw
Donderdag 17:15 18:45 HS1 HvD & MB Opp. Nieuw
Donderdag 18:15 18:45 DS1 TdJ Gympact
Donderdag 18:45 20:15 DS1 MO Opp. Nieuw
Donderdag 20:15 21:15 HS4 & HS5 BL & AH Opp. Nieuw
Donderdag 15:45 17:00 F-jeugd (mini's) MA & GZ Seinpaal (1/3e)
Donderdag 17:00      18:15 MC1 & MC2 BZ & AS & VS Seinpaal
Donderdag 16:30 17:30 D1 & D2 & overig D leden (ASM) FS & JS Bolwerck
Donderdag 18:15 19:30 HS2 & HS3 & HA (kracht) MC Succes
Donderdag 19:30 21:00 HS1 (kracht) Ms & HvD Succes
Dag Aanvang Eindtijd Team(s) Trainer(s) Zaal
Vrijdag 16:45 18:00 JB MdG & JdV Opp. Oud (DBC*)
Vrijdag 17:45 19:00 HS2 & HS3 MC & StH Opp. Oud
Vrijdag 16:45 18:00 JA PS & MC Opp. Nieuw
Vrijdag 17:45 18:45 DS1 MO & CA Opp. Nieuw
Vrijdag 18:30 20:00 HS1 HvD & MB Opp. Nieuw
Vrijdag 16:00 17:00 JE FS & MvG & JS Seinpaal (2/3e)
Vrijdag 17:00 18:00 D1 & D2 FS & MvG & JS Seinpaal (va 17u 1/2e)
Vrijdag 17:30 19:30 MB & MC1 BZ & VS Seinpaal (1/2e tot 18u)
Vrijdag  16:45 17:45 D3 TZ & DT Bolwerck (2/3e)
           

(*wed) = Indien er een doordeweekse wedstrijd is, beker, europacup of iets dergelijks, dan vervalt deze training.

Ik heb een vraag?

Dat kan! Neem rechtstreeks contact op met de commissieleiding of een van de teamleiders:

  • Voor recreatieteams (HS4, HS5, DS3, Recreanten en Walking Handbal) en / of Onderbouw teams (tot en met de D-jeugd): Hans Admiraal
  • Voor de dames HOV teams (Dames C, Dames B, Dames 2): John Kaars
  • Voor de heren HOV teams (Jongens C, Heren B, Heren A): Janneke Ploegsma 
  • Voor TOP team: Heren Senioren 1 Joke Zwarthoed
  • Voor TOP team: Heren Senioren 2 of 3: Casper Kwakman
  • Voor TOP team: Dames Senioren 1: Margriet Daman