Trainingsschema

Bekijk hieronder het trainingsschema van het seizoen 2019/2020. Alles blijft onder voorbehoud. Eventuele wijzigingen worden doorgegeven op de trainingen door de trainer of de commissie die verantwoordelijk is voor jouw training. Voor verdere vragen over het trainingsschema kun je terecht bij de commissieleiding.

DAG AANVANG EINDTIJD TEAM(S) SOORT ZAAL COMMISSIEHOOFD
Maandag 16:00 19:00 Keeperstraining (alle keepers) Individueel Kreil Martijn Cappel; Keepersgilde
Maandag 16:00 17:00 Jongens A + Jongens B Individueel Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Maandag 16:00 17:00 Jongens D Team Seinpaal Claus Veerman; Onderbouw Com.
Maandag 17:00 18:30 Jongens B + Jongens C Team Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Maandag 17:00 18:00 D-jeugd ASM Opperdam Oud Claus Veerman; Onderbouw Com.
Maandag 18:30 19:30 Meiden A1 + Meiden B Team Nieuw Opperdam Joost Ooms *ad. in; HOV Dames Bovenbouw
Maandag 19:30 21:00 Dames 1 + top jeugd Team Nieuw Opperdam Ruud van den Broeck; TOP Dames Bovenbouw
Maandag 20:30 22:00 Heren 1 + Heren 2 Team Opperdam Oud Hans van Dijk; TOP Heren Bovenbouw
Maandag 21:00 22:00 Dames 3 Team Nieuw Opperdam Hans Admiraal; Recreatie Com.
             
Dinsdag 16:00 17:15 Jongens E1 + MD3 Team Bolwerck Claus Veerman; Onderbouw Com.
Dinsdag 16:00 17:30 Heren 1 + top jeugd Individueel Opperdam Oud Hans van Dijk; TOP Heren Bovenbouw
Dinsdag 16:45 17:45 Jongens B + Jongens C Individueel Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Dinsdag 17:15 18:45 Meiden D1 + Meiden D2 Team Bolwerck Claus Veerman; Onderbouw Com.
Dinsdag 17:30 18:30 Meiden A + Meiden B + Meiden C1 Individueel Opperdam Oud Joost Ooms *ad int.; HOV Dames Bovenbouw
Dinsdag 18:30 20:00 Heren 1 Team Opperdam Oud Hans van Dijk; TOP Heren Bovenbouw
Dinsdag 18:45 20:00 Heren 2 + Jongens A Team Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Dinsdag 20:00 21:30 Dames 1 + top jeugd Team Opperdam Oud Ruud van den Broeck; TOP Dames Bovenbouw
Dinsdag 20:00 21:00 Heren 4 + Heren 5 Team Nieuw Opperdam Hans Admiraal; Recreatie Com.
             
Woensdag 09:00 10:00 Walking Handbal Groep Nieuw Opperdam Hans Admiraal; Recreatie Com.
Woensdag 14:00 15:00 Kabouters Team Seinpaal Claus Veerman; Onderbouw Com.
Woensdag 15:00 16:00 Jongens E1 + Meiden E2 Team Seinpaal Claus Veerman; Onderbouw Com.
Woensdag 16:00 17:30 Jongens C Team Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Woensdag 16:00 17:00 Meiden E3 + Meiden D3 Team Seinpaal Claus Veerman; Onderbouw Com.
Woensdag 16:45 18:30 A-jeugd + B-jeugd Jongens en Meiden Individueel Opperdam Oud Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Woensdag 17:00 18:45 Jongens B Team Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Woensdag 17:00 18:30 Meiden C2 + Meiden D1 + Meiden D2 Team Seinpaal Claus Veerman; Onderbouw Com.
Woensdag 18:30 19:30 Meiden A + Meiden B Team Seinpaal Joost Ooms *ad int; HOV Dames Bovenbouw
Woensdag 18:45 19:45 Dames 3 + Recreanten Team Nieuw Opperdam Hans Admiraal; Recreatie Com.
Woensdag 19:45 21:00 Dames 1 + top jeugd Team Nieuw Opperdam Ruud van den Broeck; TOP Dames Bovenbouw
Woensdag 20:30 21:45 Dames 2 + Meiden A Team Opperdam Oud Joost Ooms *ad int; HOV Dames Bovenbouw
             
Donderdag 15:15 16:15 F-jeugd Team Opperdam Oud Claus Veerma; Onderbouw Com.
Donderdag 16:00 17:00 Jongens A + Jongens B Individueel Opperdam Oud Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Donderdag 16:00 17:30 Meiden E2 + Meiden E3 Team Nieuw Opperdam Claus Veerman; Onderbouw Com.
Donderdag 16:45 18:15 Meiden C1 + Meiden C2 Team Seinpaal Joost Ooms *ad int; HOV Dames Bovenbouw
Donderdag 17:00 18:30 Heren 1 + top jeugd Team Opperdam Oud Hans van Dijk; TOP Heren Bovenbouw
Donderdag 18:30 20:00 Heren 2 + Jongens A Team Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Donderdag 19:30 21:00 Dames 1 + top jeugd Team Opperdam Oud Ruud van den Broeck; TOP Dames Bovenbouw
Donderdag 20:00 21:00 Heren 4 + Heren 5 Team Nieuw Opperdam Hans Admiraal; Onderbouw Com.
             
Vrijdag 16:00 16:30 Jongens B + Jongens C Team Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Vrijdag 16:00 17:00 E-jeugd ASM Seinpaal Claus Veerman; Onderbouw Com.
Vrijdag 16:30 17:45 Jongens B + Jongens C Team Opperdam Oud Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Vrijdag 16:45 18:30 Jongens A Team Nieuw Opperdam Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Vrijdag 17:00 18:15 Meiden C1 + Meiden D1 Team Seinpaal Claus Veerman; Onderbouw Com.
Vrijdag 17:45 19:15 Heren 2 + Heren 3 Team Opperdam Oud Marco Woltersom; HOV Heren Bovenbouw
Vrijdag 18:15 19:30 Meiden A + Meiden B Team Seinpaal Joost Ooms *ad int; HOV Dames Bovenbouw
Vrijdag 18:30 20:00 Heren 1 Team Nieuw Opperdam Hans van Dijk; TOP Heren Bovenbouw
             
Zaterdag 10:00 11:00 Handbalclinics jeugd Individueel Nieuw Opperdam Claus Veerman; Onderbouw Com.